4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-01-2014, 22:10   #104
maniaco
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Aug 2013
Miasto: Szczecin
Wiek: 33
Postów: 9
Tematów: 1
Podziękowań: 6
THX'ów: 21
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
maniaco 1
Odp: Sunrise Festival 2014

Byłem już na dwóch edycjach SF (tak, wiem - w porównaniu z innymi, to nie mam co się równać doświadczeniami z takich imprez), ale nie o ilość odbytych podróży do Kołobrzegu się rozchodzi.

Nie jestem ekspertem muzycznym, dlatego może i kariery moje poglądy tutaj nie zrobią.
W każdym razie nie każdy jeździ na Sunrise dla line-up'u. Fakt, jak zobaczy się na liście jakieś bardziej rozpoznawalne nazwisko, to łatwiej jest się zdecydować na wyjazd. Szczególnie tym, którzy kompletnie nie znają klimatów tego festiwalu.

Mi się po prostu podoba klimat tej imprezy. Polskie morze, plaża, jak się uda to słońce, a wieczorem, gdyż już czas schodzić z plaży...iść na całonocną imprezę trzy dni pod rząd, by oderwać się od rzeczywistości i później mieć co wspominać do kolejnego lata.
Co prawda sam pobyt w Kołobrzegu (mam na myśli stricte Kołobrzeg) wraz z wyżywieniem i biletami wychodzi prawie jak tygodniowe wczasy we Włoszech, ale na Sunrise jeżdżę dla atmosfery i dobrej zabawy.

Mam nadzieję, że w tym roku MDT tak dobierze skład, by wszyscy byli mniej lub bardziej zadowoleni.
W moim przypadku obecność na SF jest już pewna, niezależnie od tego kto przyjedzie.
Może są i inne festiwale, lepsze, w Polsce, bądź zagranicą, ale nie oszukujmy się - jeżeli ktoś chce połączyć festiwal z wypoczynkiem nad morzem, to SF zawsze będzie bardzo interesującą alternatywą niezależnie od obsady i przodującego gatunku muzycznego .

Last edited by maniaco; 11-01-2014 at 22:11.
maniaco jest offline   Reply With Quote
maniaco dostał 5 podziękowań za ten post.