4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lakierowanie samochodu :)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-01-2014, 16:55   #6
MR Piorun
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
MR Piorun's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2010
Miasto: Turek
Wiek: 31
Postów: 1 022
Tematów: 179
Podziękowań: 2 736
THX'ów: 1 435
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 125 (+)
MR Piorun 125MR Piorun 125
Odwiedź profil MR Piorun na Facebook
Odp: Lakierowanie samochodu :)

a no jak bobel to zmienia postać rzeczy ;p no normalnie biorą tak od 1000 wzwyż ,razem z przygotowaniem auta do malowania od 1500 w górę i czasem nawet coś koło 3-4 ale przy gabarytowo większych autach więc trudno mi powiedzieć jak to będzie z Twoim gangowozem zależy od lakiernika tak na prawdę jak przyjdziesz ze swoją farbą na pewno będzie taniej no i jak pozacierasz ładnie rysy i wgniecenia p120 no i szpachla szpachla jeszcze raz szpachla ;p potem znów szlifowanie koło wlewu i tam gdzie szpachla itd. potem warto przedmuchać wszystko powietrzem jak masz sprężarkę żeby te wszystkie pyłki i cały ten syf usunąć no i skoro sam chcesz się zabrać za malowanie to podkład obowiązkowo i wtedy musi doschnąć konkretnie , niby koło 6-7 godzin schnie ale ja zawsze zostawiam to na następny dzień i wodnym papierem 800 ścierasz nierówności i łapą sprawdzasz czy jest w miare równo , co do czarnego matu farby żadnej nie polecę bo po prostu taką nie malowałem a na pewno mat szybciej blaknie dlatego w sklepie zaczerpnąłbym informacji od sprzedawcy

Last edited by MR Piorun; 09-01-2014 at 17:04.
MR Piorun jest offline