4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Technika 'Automatyzacja' w Massive.
Wątek: Technika 'Automatyzacja' w Massive.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-12-2013, 13:46   #1
Grape
..:: true Member ::..
  
 
Grape's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Mar 2011
Miasto: .
Postów: 1 220
Tematów: 113
Podziękowań: 4 294
THX'ów: 624
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 10 (+)
Grape 10
'Automatyzacja' w Massive + błąd z massivem w FL'u.

Witam.
Otóż chcę zrobić coś w rodzaju automatyzacji w wtyczce massive, ale mam pewien problem. Na oscylatorze chcę zmienić intensywność dźwięku (Intensity), ale chcę robić to stopniowo. Poniżej krótka próbka tego co chcę uzyskać a tego co mi wychodzi:
To co chcę:

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

To co wychodzi:

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Jak to zrobić, by podczas wygrywania 'melodii', intensity rosło niezależnie od dźwięku który jest wygrywany?

I nie zwracajcie uwagi na to co leci, musiałem na czymś pokazać.


Jeszcze pragnąłbym dopisać, że mam problem z wtyczką Massive, gdy pracuję bez włączonego FL'a wszystko okey, na początku podczas włączonego FL'a też było w porządku. Teraz, gdy odpadam Massive w FL Studio, każde pokręcenie gałką, zmiana tonacji, czegokolwiek powoduje, że on jakby tak 'staje się niedostępny' i nic nie jest nie gra. Dzieje się to przy kręceniu, zmienianiu ustawień dźwięku. W tym momencie klikam na te logo Massive'a u góry, wyskakuje okienko z autorami, wyłączam je i dźwięk już jest. Po kolejnej edycji dźwięku, cokolwiek - ruszenie o milimetr, znowu powoduje jakby wtyczka nie była 'zaznaczona'. Fakt faktem to irytuje - wie ktoś jak to naprawić?

Last edited by Grape; 24-12-2013 at 19:41.
Grape jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents