4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2013 - House
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-12-2013, 16:39   #12
Woncky
..:: Klubowicz ::..
  
 
Woncky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Aug 2008
Miasto: Warszawa
Wiek: 34
Postów: 2 672
Tematów: 166
Podziękowań: 3 801
THX'ów: 4 142
Imię: Grzesiu
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 100 (+)
Woncky 100Woncky 100
Odwiedź profil Woncky na Facebook Odwiedź profil Woncky na Soundcloud.com Odwiedź profil Woncky na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2013 - House

Czy będą wersje z podziałami na tracki? Oceniam tylko CD2, bo najbardziej zbliżone do moich gustów i już 3 razy przesłuchałem

Muzycznie - biorąc pod uwagę, że w moim odczuciu cały rok był strasznie słaby, to selekcja kawałków na bardzo dobrym poziomie. Jedyne co bym zmienił, to może koe w remiksie dirty freek'a i dodał swojego faworyta, ale to są naprawdę szczegóły - śmiało można mówić, że wszystkie utwory są naprawdę top tego roku. A ten remix axwella uwielbiam, niesamowity jest
Technicznie solidnie, dwa słabsze momenty wyłapałem, ale np. przejście na stupidisco bardzo ładnie wyszło. Miks przemyślany, dużo numerów = dużo przejść, ale jest to z głową zrobione, różnorodnie to może byłoby zbyt wiele powiedziane, ale na pewno nie jest monotonnie - także kolejny plus. Kompozycyjnie nie mam uwag, a nawet pochwalę - początek troszkę mocniej, potem wesołe diskacze, a następnie zwolnienie, trzyma się to kupy.


Podsumowując - house'owego 4CHMTY słucham od 2008 i ta edycja podoba mi się najbardziej ze wszystkich, mam do niej najmniej uwag, zebraliście moje 3x tak - bardzo dobra robota ekipo - łapcie Dzięki i pozdrawiam!
__________________
Woncky jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Woncky za ten post: