4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Samba (Wildno)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Samba (Wildno)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-11-2013, 09:43   #16
Monster K!LL
..:: true Member ::..
  
 
Monster K!LL's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Sep 2013
Miasto: Czernikowo
Wiek: 31
Postów: 391
Tematów: 14
Podziękowań: 152
THX'ów: 362
Imię: Suchy Jaszur NSZ
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Monster K!LL 1
Odwiedź profil Monster K!LL na Facebook
Odp: Samba (Wildno)

Cytat:
Na chwilę obecną (o ile orientujesz się w tej branży) jest bardzo kiepsko z muzyką, napisałbym że wręcz tragicznie i stąd poniekąd powtarzanie niektórych sprawdzonych numerów. Co do klimatu - w mało którym klubie jest taki klimat jak w Sambie, a jeżeli go nie odczuwasz...no cóż. Mimo wszystko thx za opinię
niektorych sprawdzonych? w 3 tygodnie pod rzad jak jezdzilem co sobote - znalem juz wiekszosc numerow co czasami doprowadzalo mnie do szewskiej pasji!

co do samej muzyki to aktywnie śledze scene i niestety musze nie zgodzic sie z Twoja wypowiedzia, ponieważ muzyka House w moim odczuciu bardzo dobrze sobie radzi zwlaszcza na plaszczyznach dutch moim skromnym zdaniem.

Cytat:
Więcej , więcej EDM bo 2-3 utwory na całą noc to za mało.
Co tydzień to wygląda jak retropartry.

Pozdro
akurat edm to leci cala noc, bo rozwijajac skrot Electronic Dance Music mozna stwierdzic ze nie wazne w jakim wydaniu i w jakich stylach to jednak leci cala noc!

Cytat:
Ha ha ha ha Jakie Brednie Dju Krołzer Rozpisujesz Muzy jest od groma!Tylko trzeba umiec ja Podac Ludziom na Parkiecie......a nie jak wiara tobie ucieka z Parkietu to zaczynasz grac dance aby wrocili?Z tego co sie orjetuje macie tam sale Disco Polo wiec Chyba wystarczy ojjj dju dju
nie wiem jak z tym dance - bo nie slyszalem. disco sala faktycznie zbija lecz nie zwracam uwagi. a co do muzyki musze sie zgodzic, ze jest JEJ OD GROMA!!

Cytat:
Trzeba ją umieć podać tak? Zapraszam na konsoletę zatem pheh..

PS. W****ia mnie takie obnoszenie się typu: "wiem lepiej co dj ma grać", a zwłaszcza rypanie po mojej opinii (a akurat z moich informacji - mam nie najgorszą). Szanuję zdanie każdego, ale nie pociski na forum publicznym. Przyjdź jeden cwaniak z drugim i pogadaj. Pyerdolicie niestety Panowie - frekwencja w klubie mówi co innego, ludzie zadowoleni i bawią się przy wszystkim. Koniec rozmowy.
z mila checia pokazalbym bym moje muzyczne arkana zza konsolety bez najmniejszego problemu

a teraz do sedna ... nikt z poprzednich komentarzy jak zauwazylem, nie napisal, ze uwaza ze lepiej by wiedzial co zagrac, kazdy tylko zgodnie stwierdzil, ze NIE powtorzeniom utworow co tydzien, a nawet w trakcie imprez (dj Hazel w wakace - wtedy cala trojka DJi grala praktycznie te same kawalki). po drugie nikt tu tak naprawde nie jedzi Ci po opinni ...

z mila checia bym pogadal jezeli bylaby taka mozliwosc
Monster K!LL jest offline   Reply With Quote