4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Osoba do wykonania remixu
Wątek: Konkurs Osoba do wykonania remixu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-11-2013, 13:59   #3
Damien C
..:: Member ::..
  
 
Damien C's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jul 2011
Miasto: Malbork
Wiek: 33
Postów: 116
Tematów: 35
Podziękowań: 150
THX'ów: 89
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Damien C 2
Odwiedź profil Damien C na Facebook Odwiedź profil Damien C na Soundcloud.com
Odp: Osoba do wykonania remixu

Cytat:
Napisał PatosMusic Zobacz post
Twój remix pack coś mało waży. No tak, nie ma go.

"Nagród jako takich nie ma" Chodź wybuduj mi dom, wypłaty jako takiej nie ma ale za swoją pracą zaproszę Ci na obiad do McDonald's. Bardzo dobra restauracja od kilkunastu lat na rynku amerykańskim i światowym.

"Oczywiście mix i mastering trzeba mieć opanowany."
Przeczytaj co napisałeś przesłuchaj swoje demo, przeczytaj ponownie i zastanów się czego Ty oczekujesz, skoro sam swoich kryteriów nie spełniasz?

"Mile widziane linki do przykładowych produkcji jakie wykonaliście."
Chyba nie chcesz mi powiedzieć że masz zamiar oceniać innych, czy w ogóle mogą zrobić dla Ciebie remix, jeśli tak to jesteś mega śmieszny.
Dziś konkurów jest mnóstwo, nikt nie wymaga żeby przed przystąpieniem udowodnić że jesteś wystarczający dobry by mieć szanse zrobić remix bez gwarancji wygranej.
Tutaj na forum widziałem pierwszy raz taką durną praktykę i następni za tym poszli.
Do wszystkich którzy robili takie konkursy, jesteście idiotami którzy ograniczają innych swoimi durnymi zasadami.

Twój numer jest naprawdę mocno przeciętny.

Pokój ludzie.
Dobrze, masz rację może źle się wyraziłem.

Pisząc o miksie i masteringu chodziło mi o to, żeby nie zgłaszały się osoby, które produkują od dwóch dni i nie mają o tym kompletnego pojęcia.
Może mój numer jest przeciętny, ale nikt od razu nie urodził się tiesto czy hardwellem. Pracuję z muzyką od roku i cały czas się uczę.

Nie daje remix packa, bo nie chodzi mi o 10 różnych remiksów tylko o znalezienie jednej, chętnej osoby, której podoba się melodia i chciałaby z tym coś zrobić.
Osoby dla której wydanie w takim labelu to jakiś mały sukces.

Może Ty robisz lepszą muzykę, nie wiem, jeżeli tak to Ci gratuluję i trzymaj tak dalej.
Damien C jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Damien C za ten post: