4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Numark NDX 400
Wątek: Sprzęt Numark NDX 400
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-10-2013, 09:11   #12
djjaydee
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 13 May 2013
Miasto: Polska
Wiek: 43
Postów: 6
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
djjaydee 1
Odp: Numark NDX 400

Witam.Posiadam Numarki NDX400. Od jakiegoś czasu podczas standardowej gry w klubie czyli 21:00 - 4:00 po upływie 2/3 godzin zdarza się tak że po odtworzeniu ok 20 czasami 30 sekund danego utworu lubi sobie przeskoczyć np na utwór w przód lub w tył.Dzieje sie to tak podczas grania z płyt tłoczonych(kupionych np w sklepie) lub wypalanych cd-r tu nie ma reguły.Oddałem odtwarzacze do serwisu bo są jeszcze na gwarancji a w serwisie nie stwierdzono usterki.Po rozmowie telefonicznej z serwisem wytłumaczono mi że NDX-y mają słabe chłodzenie i to może być główną przyczyną.Serwisant dodał jeszcze jedna przyczynę takiego zachowania odtwarzaczy (spadek napięcia w sieci).Przed oddaniem odtwarzaczy do serwisu (gwarancyjnego) zadzwoniłem do serwisu który zajmuje się naprawą sprzętu dj z tym że po gwarancji i tam dowiedziałem się że na 90% padł jakiś "sterownik" bo juz nie jednokrotnie naprawiali właśnie te numarki z tej przyczyny.
Czy ktos z Was posiadaczy NDX 400 ma takie problemy z nimi jak ja czy może słyszał od innych użytkowników o podobnych problemach.Pozdrawiam
djjaydee jest offline   Reply With Quote