4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Electik Music Festival - New Years Eve Special 2014 (Hala Łuczniczka, Bydgoszcz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-09-2013, 12:36   #46
Strongbow
..:: true Member ::..
  
 
Strongbow's Avatar
 
Dołączył/a: 03 Sep 2009
Miasto: Germany
Wiek: 36
Postów: 602
Tematów: 16
Podziękowań: 350
THX'ów: 576
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Strongbow 3
Odp: Electik Music Festival - New Year (Hala Stulecia, Wrocław)

Cytat:
Napisał Grrucha8 Zobacz post
wez pod uwage tez gosciu ze ta agencja robi 3 event i rozwijaja sie dopiero , nie od razu Rzym zbudowano,po za tym nie chcesz to nie idz , idz sobie na kombii czy na cokolwiek na plac ...
Przez takich jak Ty wlasnie polscy dje nie maja szans na rozwiniecie sie i wybicie , glupi tok myslenia w stylu nie znam nie ide bo pewnie chu... gra
Pisalem ze gra ch*owo ? Pisalem ze ch*owy event? Wez ...
Czytaj dokladnie, bo chyba nie wiesz o co chodzi...

Ale nie bede taki... Jeszcze raz tylko dla Ciebie:

SzeF pyta czy bedzie mu odpowiadala tam muzyka?
W dodatku pisze ze slucha electro-house, tech-house, fidget house i nie przepada za trancem.

Cytat:
Cytat:
Napisał SzeF Zobacz post
Słucham przeważnie electro-house, tech-house, fidget house. Średnio przepadam za trance. Chcę zabrać ze sobą paru znajomych, którzy gustują w podobnych klimatach. Czy muzyka na takiej imprezie będzie nam odpowiadała?
Dotad zrozumiales? Jak nie to nie czytaj dalej, i ...

Ja mu na to pytanie odpisalem ze mu "szczerze nie polecam" bo jest glownie tranceowa Impreza.

I jak ma wydac 55/75PLN czy jeszcze wiecej zeby sie bawiac cala noc na drugiej (i wedlug mnie na tym evencie totalnie bezsensownej*) scenie to niech pojdzie sobie do jakiegos klubu lub niech poczeka na ogloszenie imprezy ktora ma byc w Poznaniu


---
I jeszcze raz: Impreza nie jest zla, LU nawet bardzo dobry jak na taka cene, tylko jak ktos nie lubi Trance niech lepiej tam nie idzie.

--
* bezsensowna dlatego bo nie pasuje. Przyklad:
Cytat:
Napisał Strongbow Zobacz post
To tak samo jak by w tym roku na SF dodali 3. scene (z tylu za vipami) gzdie bylby grany Trance... Myslisz ze ktos by kupil bilet za 100 PLN zeby sie bawic na jakies tam bocznej malej scenie przy "gwiazdach" typu "David Biller" (zeby nie bylo - nic do niego nie mam, tylko po prostu nikt nie kupi bilet)?

Last edited by Strongbow; 13-09-2013 at 12:44.
Strongbow jest offline   Reply With Quote