4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Wątek: Małopolskie Casanova Club (Ciche Górne)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-09-2013, 15:31   #315
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: [ZAMKNIĘTY] Casanova Club (Ciche Górne)

@podhalanczyk

Trochę chaotycznie piszesz, ale postaram się ustosunkować się do tego co napisałeś.

Nie uważam że tylko muzyka i tylko wystrój się liczy - ja gdzieś to napisałem?
Stwierdziłem na samym początku że lokal zmieni nazwę i tak się generalnie stało, co jak co ale lokal jako "lokal" to przede wszystkim wystrój jako całokształt - klimat to inna sprawa.

Napisałem że zmian wydaje się mało zważając że nie zmienia się ani wnętrze ani muzyka w lokalu. A to że był szał na otwarciu? Casanova po remoncie też szalała - grunt utrzymać tych ludzi, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Wiadomo że ludzi było bez liku, ciekawość? nie wiem co kieruje ludźmi, ale klimat będzie można ocenić po pół roku, po roku? A nie po jednej i to na dodatek "startowej imprezie", póki co nie ma co oceniać tego aspektu.

Moja wypowiedź jest bardzo obiektywna, nie jestem związany z nikim z branży na Podhalu i lotto mi tak na prawdę który klub radzi sobie lepiej, a który gorzej więc nie wiem czemu twierdzisz że jestem nie obiektywny.
Tak zawzięcie bierzesz się za obronę lokalu że śmiem twierdzić że jesteś mocno związany z tym miejscem, tak na prawdę to nie istotne - czas pokaże jak to wszystko się rozwinie czy też zwinie.


Co do BBX, a ja mam coś do człowieka? Muzyka spod szyldu bbx, pewex i całej tej bandy wieje dla mnie wiochą na maksa, a że ludzie to znają to pokazuje jak głęboko na podhalu jesteśmy w dupie - konsekwentnie patrzymy by równać do najgorszych, a nie najlepszych i to tyczy się niemal wszystkich w naszym grajdołku.



btw. nie uważam się za "przemądrzałego cwaniaczka" - nikogo nie obrażam, piszę o swoich odczuciach - a że komuś się to podoba lub nie, nie interesuje mnie to.

To jest forum i jest miejsce dla każdego kto w racjonalny sposób formułuje swoje rację i dyskutuje na poziomie, a nie jakieś głupie pyskówki.

Last edited by greg_; 10-09-2013 at 15:32.
greg_ jest offline   Reply With Quote