4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ranga Music Producer usunięta
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-09-2013, 01:34   #53
Thomas Vodka
..:: Elite VIP ::..
  
 
Thomas Vodka's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Kleve
Wiek: 38
Postów: 7 715
Tematów: 307
Podziękowań: 1 166
THX'ów: 15 688
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 6
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 290 (+)
Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290Thomas Vodka 290

Nagrody Użytkownika

Odp: Ranga Music Producer usunięta

Straszna dyskusja tutaj rozgorzala na ten temat, ale ja wam powiem jedno..... ranga to ranga. Jezeli zrobie cos wartego uwagi to bedzie promowac sie samo. 4clubbers choc jest poteznym znanym forum, to nie jedyne miejsce gdzie promuje sie muzyke. Zapewne statystyki ucierpia w przyszlosci, lecz moze to byc tak samo pozytkiem jak szkoda. Ja akurat nie przyszedlem tu dla rangi mp.... Mam jednak jedno ale. Jak juz usuneliscie range, to dajcie jakies info, czy reg dotyczacy promowania sie przyszlych producentow na 4c. W koncu m in tym legitymuje sie forum i wstyd mi osobiscie za nie gdy widze marne info, ze utwory po prostu beda poddawane klasyfikacji dokonywanej przez moderatorow, gdzie jeden pomysli, ze to moze byc, a nastepnie drugi to wywali.. Moze ja nie mam prawa wypowiadac sie w tej kwestii, ale jak juz cos robicie, to wykonujcie ta prace rzetelnie, a nie na od*******, byle pozbyc sie problemu jaki od dawna z ta ranga byl. Moze gdyby bardziej rzeczowo zabrac sie za to byloby mniej zali. Peace. Decyzja jak pisalem wczesniej dobra, ale wykonanie tego wszystkiego ponizej krytyki.

Cytat:
więc proszę się nie martwić, że jakikolwiek temat "umknie" naszej uwadze
W to akurat bardzo watpie, zwracajac sczegolna uwage na slowo "jakikolwiek".
__________________

Last edited by Thomas Vodka; 04-09-2013 at 01:45.
Thomas Vodka jest offline  
Thomas Vodka dostał 5 podziękowań za ten post.