4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-08-2013, 21:46   #84
Myke Oxman
..:: Klubowicz ::..
  
 
Myke Oxman's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Oct 2007
Miasto: Wadowice
Wiek: 32
Postów: 1 303
Tematów: 43
Podziękowań: 1 640
THX'ów: 1 712
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Myke Oxman 40
Odwiedź profil Myke Oxman na Facebook Odwiedź profil Myke Oxman na Youtube
Odp: Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

"Istnieje jednak jedna niezawodna metoda, która przywiedzie naszą sympatyczną koleżankę do naszych stóp bez jednego głośniej wypowiedzianego słowa"

"Kiedy tylko zauważymy, że ona zaczyna się mizdrzyć do jakiegoś typa, ruszamy do naszej najlepszej koleżanki [...] nasza ukochana stanie przed nami wywijając torebką. Pewnie nic nie powie, tylko od razu ruszy w kierunku drzwi wyjściowych. [...] Musimy oczywiście wybiec za nią i na dworze, wśród parujących studzienek kanalizacyjnych i innych atrybutów metropolitalnej cywilizacji odegrać bezbłędną warsztatowo scenę pod tytułem "sama wiesz, że to nie tylko moja wina"

ahahhh rozwalił mnie ten poradnik, który jakby nie patrząc jest napisany przez kogoś nieświadomego technik uwodzenia kobiet. Nie, że źle, ale warto zaglądnąć na podrywaj.org - tam jest o tym o niebo więcej...

Pewnie, że najlepszą metodą jest scena zazdrości z inną dziewczyną, to pokazuje, że też umiemy podrywać i to zupełnie obce kobiety, do tego dziewczyna poczuje się zagrożona, a wiadomo.. jak kobieta ma przy sobie faceta to jest atrakcyjniejsza w oczach samców jak i sama podnosi swoją wartość.

Jeśli kobieta robi taki numer to oznacza, że lubi grać, być uwodzona, nie lubi za to statecznego podrywu.. Każdy lubi co lubi i ma do tego prawo. Ja lubię wyzwania i sam prowokuję kobiety.. właśnie czasem sam startuje do 'koleżanek' by ona pokazała, że jest zazdrosna - punkt dla mnie !

AVE
Myke Oxman jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Myke Oxman za ten post: