4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Magnetic Festival, Winter Edition (20-12-2013)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-08-2013, 01:14   #2
Pixik
..:: true Member ::..
  
 
Pixik's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Dec 2007
Miasto: Rybnik
Postów: 274
Tematów: 3
Podziękowań: 74
THX'ów: 182
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 10
Plusów: 1 (+)
Pixik 1
Odp: Magnetic Festival, Winter Edition

Skoro jest takie skromne info to dodam coś od siebie. Byłem na pierwszych trzech edycjach i każda z nich mną pozamiatała. Do tego stopnia, że kupiłem bilet bez znajomości LU. Przed ostatnią edycją mimo, że lu było niezłe to miałem lekki niepokój ale każdy kto się tam zjawił za konsolą szybko pozbawiał mnie tego uczucia. Jedna z lepszych imprez operujących w klimatach Big room troszkę progressive house czasami dubstepu i innych gatunków. Tak czy srak impreza zamiata. Cenowo jest też dosyć nieźle, jeśli chodzi o bijatyki i nieporozumienia-ja nie odnotowałem ale podobno na którejś imprezie działy się dantejskie sceny-niestety tak czasami bywa na każdej imprezie. Ja akurat trafiałem zawsze na ludzi pogodnych i uśmiechniętych. Mam nadzieję, że czwarta impreza z tego cyklu doda trochę świeżości do LU! A z drugiej strony chciałbym posłuchać tych , którzy już grali bo większość z nich zamiatała podłogą! Nervo, DV&LM, Steve Aoki, Hardwell, Dada Life, Chuckie, Hard Rock Sofa, Nari Milani, Bingo Players, Swanky Tunes, Laidback Luke to tylko niektóre gwiazdy, które zdążyły już wystąpić na tej imprezie. Podróżowała ze mną różna ilość osób na tą imprezę i każda z nich stwierdziła, że chciałaby odwiedzić następną edycję!
Pixik jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Pixik za ten post: