4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2013, 11:38   #2368
Paul Cee
..:: Klubowicz ::..
  
 
Paul Cee's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jan 2006
Miasto: PL
Postów: 3 274
Tematów: 457
Podziękowań: 1 499
THX'ów: 12 270
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 8 (+)
Paul Cee 8
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

ja dodam do tej dyskusji tyle..pewnie już każdy oglądał ale obejrzyjcie jeszcze raz filmik z Sunrise 2006 :




to był mój pierwszy Sunrise a byłem na 3...więc wy się nie dziwcie że starzy uczestnicy Sunrise są załamani widząc co się teraz dzieje..nie chodzi o że muzyka jest jaka jest ale czy nie można było zachować starego schematu czyli podział na sceny z różną muzyką? a teraz,znając te wszystkie bigroomy itp to przez dwa ni na dwóch scenach grało to samo...ja wiem że ludzie którzy jeżdzą od roku na Sunrise tego nie zrozumieją,bo nie czuli tego klimatu kiedyś,klimatu prawdziwego Sunrise Mi się łezka w oku do dzisiaj kręci oglądając ten film...a gadki że jak nie pasuje to można jechać na inny festiwal są śmieszne..oczywiście można ale Sunrise to Sunrise,wakacje,polskie morze itp kto tam jezdził parę lat nie chce zamieniać go na jakąś hale czy jechac gdzieś za granicę..a Ci co myślą że Trance się nie sprawdza polecam przewinąć do połowy tego filmu i oglądać Jedno jest pewne moim zdaniem..Sunrise taki jaki był w tym roku długo nie pobędzie bo moda na tą muzykę niedługo przeminie
__________________
Paul Cee jest offline   Reply With Quote
Paul Cee dostał 3 podziękowań za ten post.