4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2013, 00:30   #2364
MLevy
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Miasto: Tarnowo Pałuckie
Wiek: 33
Postów: 4
Tematów: 0
Podziękowań: 671
THX'ów: 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
MLevy 1
Odwiedź profil MLevy na Facebook
Poland Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Wczoraj wieczorem wróciłem dopiero z Kołobrzegu więc teraz na spokojnie mogę opisać to co działo się na drugim dla mnie Sunrise Festuval
W czwartek razem z ekipą poszliśmy do Marine na before. Był to pierwszy before na którym byłem i muszę powiedzieć że było zajebiśćie. Klimat niesamowity
W piątek 19,00 wejście na teren imprezy, wiadomo od razu poszliśmy sprawdzić jak wyglądają obie sceny, jakieś piwko, kilka fotek i wbijamy na Toma Swoona. Fajny, bardzo energetyczny set Potem Dany. Nie zły roz******* zrobił na parkingu Top 5 piątku zdecydowanie. Zawitałem jeszcze na Dadasów i jak na nich przystało, kozak set. Pózniej zachciało nam się pójść na Chuckiego. Każdy chciał być jak najbliżej sceny(to był nasz błąd) bo żeby wyjść wtedy z amfi musiałem się nie źle naprzepychać. Masakra jakaś. No i na koniec piątku mistrzowski set Axwella. Ja i moi znajomi mamy wrażenie ze na jego secie chyba zostały odpalone wszystkie efekty jakie tylko było na tej scenie. Było zajebiście
Sobota zaczęta od Bream i Fafaq'a. Pózniej krążyliśmy między scenami w oczekiwaniu na Sebastiana no i musze powiedzieć że spełnij moje oczekiwania w 100%. Na Showtekach pogubiłem kapcie :D Na koniec świetne zakończenie Hard Rock Sofy. Szkoda że nie dano im dokończyć set:/
Na plaży byłoby w 100% zajebiście gdyby nie fakt że byłem świadkiem jak kilku pijanych koksików goniło i próbowało okopać jakiegoś chłopaka. Pózniej jeszcze od ludzi z kwatery słyszałem że ktoś zarobił butelką po piwie w głowe... Nigdy nie może być idealnie...
Rok temu w niedziele odpuściłem sobie imprezę, dlatego w tym roku była to pozycja obowiązkowa ;D Bania małą co tam się działo. Coś pięknego.
Co do uwag jakie tu widzę to sterty śmieci można spotkać na prawie każdym festiwalu. Nie oszukujmy się nikt kto stoi pod sceną lub bawi się w najlepsze nie będzie specjalnie chodził do kosza i wyrzucał śmieci. Co do cen alkoholu, wody czy innych rzeczy to właściwie taki standard. Każdy powinien mieć świadomość tego że na takich imprezach ceny będą z kosmosu. Zresztą ja w tym roku wyszedłem z takiego założenia jak organizatorzy. Albo Grubo Albo Wcale :D Co do Trance i tej całej dyskusji to powiem Wam tyle. House Rulezzz ;D

Miałbym jeszcze prośbę dla użytkowników tego forum.
Szukam kontaktu do dziewczyny z tego zdjęcia. Spotkałem ją w amfiteatrze, i teraz pluje sobie w brodę że nie zabrałem od niej numery tel. Także jakby ktoś miał namiary do niej to będę bardzo wdzięczny
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
MLevy jest offline   Reply With Quote
MLevy dostał 2 podziękowań za ten post.