4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-07-2013, 23:11   #2363
Wecko
..:: Adept ::..
  
 
Dołączył/a: 29 Aug 2008
Miasto: Leszno
Postów: 23
Tematów: 0
Podziękowań: 2
THX'ów: 6
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Wecko 1
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

To był mój czwarty Sunrise z rzędu i mimo małych niedociagnieć będe go fantastycznie wspominal


Muzyka mocna ale chyba taka powinna być na imprezie , spokojnego trancu ala Flemming albo Ali&Fila lepiej posłuchac w domu lub w aucie a nie na parkiecie

W piątek wyróznilbym Dada life i W&W, którzy troche urozmaicili swojego seta porównując do Mayday i Transmission. Axwell troszeczke ponizej oczekiwan, jak na 4 rano spodziewalem sie wiekszej petardy

W sobote zdecydowanie na plus Showtek oraz Ummet ale z ich strony wiadomo bylo że dowalą do pieca

Niedziela tradycjnie klasyki, no i ten klimat amfiteatr pełny starych wyjadaczy który wiedzą po co tam idą

Wielki + dla pogody, pieknie ciepło i słonecznie, deszcz zacząl padac dopiero w poniedziałek rano godzine po zakoczeniu SMA


A odnosnie kolejek przed wejsciem, było cięzko ale nie tak tragicznie jak opisują to niektórzy. W piątek pojawiłem sie o 21 30 zeby posluchac chociaż troche Toma Swoona i po 40 minutach udalo mi sie przejsc przez bramki. W sobote pamiętając o tym wyszlismy o godzinie 20 i w kolejce stalismy doslownie 3 minuty

No i tegoroczne Afterparty mistrzostwo swiata, klimatu plazy i zabawy nic nie odda Pozdro i do zobaczenia w przyszlym roku
Wecko jest offline   Reply With Quote