4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-07-2013, 21:12   #30
Latty
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Latty's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Apr 2008
Miasto: Staszów
Wiek: 32
Postów: 1 644
Tematów: 85
Podziękowań: 2 993
THX'ów: 2 965
Imię: Basia
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 72 (+)
Latty 72
Odwiedź profil Latty na Facebook Odwiedź profil Latty na Youtube
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

Historia ta wydarzyła się rok temu . Nie dotyczy głównie mnie ale osoba moja odgrywa u kluczową role.
A Mianowicie wracam sobie pociągiem relacji Gdynia- Kraków z nadmorskiego plażowania do Kielc.
Wiadomo podróż nocna i standardowo pociąg opóźniony. (na miejscu planowo miałam być w sobotę kolo 8 :00)
Budzę się rankiem ( miałam to szczęście ze siadałam w stacji początkowej wiec dużo miejsca do spania) chce wyjść na korytarz, drzwi nie bardzo chcą się odsunąć ale daje rade, patrzę a tu 3 gości spi sobie smacznie w przejściu, jeden zaś pali fajkę w oknie.
Ja jak to ja komunikatywna osoba mowie do niego :”co podróż umilacie sobie %” a kolega rzecze : powiedzmy , Wracamy właśnie z kumplami z kawalerskiego o tego tu(pokazuje na typa co śpi)
Mięliśmy wrócić wczoraj (tj piątek) ale Się przeciągnęło. I wracamy dziś. Powiem koleżance tak. Pan młody się rozmyślił, nie chce się żenić, nie wie jak to narzeczonej powiedzieć, o śpi najeb*** ślub ma o 14 mamy 7 pociąg spoźniony w Krakowie bd kolo 11 jak dobrze Pojdzie , Lipa .
Tylko ja co starszym mam być jakoś kontaktuje reszta nic a nic, ta panna młoda dzwoni od wczoraj a to do mnie a to do młodego pyta co się dzieje a ja nie wiem co mam robić, odrzucam połączenia ale w końcu cos trzeba by ogarnąć.
Mowie tak do typa : no Lipe macie nie powiem ze nie, a co ten młody już taki pewny ze ten ślub odwołany, na prawdę się rozmyślił?
Typ: tak twierdz ze ona szczęścia mu nie zagwarantujże się mylił . I nie Chce z nią do końca życia być.
Ja: budź go pan , pogadamy z nim:D
No i tak tez zrobił pogadaliśmy pogadaliśmy i pan młody rzecze tak do mnie. Basiu masz tu telefon dzwoń. Powiedz ze ślubu nie będzie, Ze poznaliśmy się na plaży , że od tej pory mam w oczach tylko Ciebie i ze z Toba chce spędzić resztę swoich dni,,. I ogólnie cos tam dodaj od siebie
Hehe zabawne ale sobie myślę jak chlop jest pewny ze nie chce z nia być, ze jak nie wie nie ma odwagi by to sam zrobić a to mu pomogę. No i zadzwoniłam powiedzialam co powiedziec mialam. Wiadoma sprawa panna młoda bluzg nie szczędziła, ale czy ja się tym przejełam nie.
W sumie bylam nawet zadowolona , ze chłopakowi pomogłam. :D no i jeszcze Jack Daniels którego mlody mi w ramach rekompensaty przeslał kurierem z Krakowa XD
O taka to historia pociagowa, wakacyjna XD
Latty jest offline  
Latty dostał 2 podziękowań za ten post.