4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-07-2013, 18:35   #21
heiko
..:: Wtajemniczony ::..
  
 
heiko's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Nov 2006
Miasto: POznań
Postów: 18
Tematów: 5
Podziękowań: 7
THX'ów: 23
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
heiko 1
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

To było gdy miałem ok. 8 lat. Siedziałem u babci na wsi przy domu (chyba bawiłem się w piaskownicy). Nie zapomnę tego do końca życia nagle do mojego kuzyna przyjechał kolega (bardziej mojej siostry (6 lat starszy) (mój sąsiad, ja od babci mieszkałem jakiś 1km)) na motorynce. Mnie od zawsze się podobały te maleństwa, z resztą który facet nie chciałby się na takim czymś, nawet, przewieźć z tyłu jako pasażer? TAK! właśnie o tym pomyślałem, siedziałem przy tej piaskownicy... kuzyn poszedł do domu i kolega miał właśnie jechać i widząc mnie przyglądającego się jego maszynie zapytał mnie czy nie chce się przewieźć pod szkołę (jakieś 80-100 metrów dalej) JAZDA PO ASFALCIE! HAHHAHAaha to też było coś, pierwsza jazda autem po asfalcie? kto tego nie pamięta? Ta frajda była mniej więcej taka sama co właśnie pierwsza jazda autem.

Ok... kuzyn poszedł do domu, ja wsiadam szybko na motor (bałem się trochę, odmówiłem za pierwszym razem ale w końcu się przełamałem)

- ok tylko szybko żeby mnie nie zobaczyli.

Nawrócił, jedziemy pod drogę, czekamy. OCZYWIŚCIE BEZ KASKÓW.

Kręcimy w lewo, jesteśmy na asfalcie i ciśniemy tą motorynką... gdy byliśmy już prawie przy szkole (na przeciwko jej jest droga w dół innej części wsi) i z tej właśnie drogi wyjechał niebieski polonez z białym pasem wzdłóż przez środek :D POLICJA!!! h ja zobaczyłem jak koleś za kierownicą chciał skręcić w prawo a gdy zobaczył nas to MIGIEM szybki skręt w lewo (do dziś pamiętam jak koła zmeniły swoje położenie) i ZA NAMI!!!


Były dwa boiska za szkołą , każde na innej wysokości (tak akurat musiało być gdyż takie jest tam ukształtowanie terenu, czyli żeby wjechać na pierwsze boisko trzeba było pokonac około 1,5metrową górkę, na następne już (boisko do nogi) skok był mniejszy.

Dobra... wjeżdzamy za ogrodznie szkoły, policja za nami


JA taki zajebiscie przestraszony kurrr trzymam się tego siedzenia, widzę koleś kita tej motorynce, oglądam się do tyłu a oni nagle koguty ŁUUUUUUUUUŁ!

Se myśle ale jaja, ciekawe co teraz, pójde do więzienia!

Ale jedziemy dalej... pierwszy skok, jeb. jedziemy dalej....drugi jeb! jedziemy dalej

Już na boisku trawiastym koleś chciał opuścić teren szkoły, w samym rogu placówki była ogromna dziura (wydawało się) bo nie było tam siatki... i jechaliśmy w tamtym kierunku... na pełnej prędkości w te dziurę.... dalej prowadziła droga polna, on miał nadzieję, najwidoczniej, tamtędy uciec.

Zbliżamy się do końca ogrodzenia a tu nagle JEB JA lece przez kierownice razem z ni i co? okazało się że siatki nie było, ale druty, które ją prowadzą, czy tam przez które się siatkę przeplata, zostały!
Kazał mi uciekać, zacząłem ( uciekać w pole, otwarta przestrzeń, dużo buraków..) więc w te buraki cukrowe po pewnym czasie się schowałem, zacząłem się czolgać miedzy tymi burakami. Z tamtego miejsca widziałem dom mojej babci (no i ciotki) i tam właśnie policja podjechała....
Czekam czekam czekam.... nic się nie dzieje. oni dalej stoją. pomyślałem zatem, żeby zdjąć bluzę (była bardzo charakterystyczna, niebieski, oczojebny kolor) i pójść do domu jak gdyby nigdy nic się nie stało :D TAK TEŻ UCZYNIŁEM.
Jednak oni nie byli tak głupi jak mi się wydawało, gdy tam podszedłem babcia zaczęła na mnie krzyczeć a policjant powiedział że mnie zabierze na komende. Ja ze strachu się rozpłakałem i podbiegłem do spódnicy babci (zielona w czarne paski pionowe) i trzymałem się jej... nie chciałem puścić To byli znajomi mojej mamy, więc później dotarło do mnie że to głupi żart. Tak nie powinni robić ale kij im w oko.

Do gościa też mieli pojechać, bo był znany już z tej jazdy bez kasku

I To koniec historii :D POZDRO
__________________
heiko jest offline  
heiko dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents