4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - DJ Mag Top 100 DJ's 2013 - Głosowanie czas zacząć !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-07-2013, 17:05   #16
Ziko
..:: Klubowicz ::..
  
 
Ziko's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jun 2006
Miasto: Goleszów
Wiek: 33
Postów: 3 727
Tematów: 672
Podziękowań: 4 730
THX'ów: 36 297
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 571
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 83
Plusów: 175 (+)
Ziko 175Ziko 175
Odwiedź profil Ziko na Mixcloud
Odp: DJ Mag Top 100 DJ's 2013 - Głosowanie czas zacząć !

Cytat:
Napisał MikePetersky Zobacz post
Jezusie Nazareński, znowu się zaczyna to żenujące żebranie o głosy w plebiscycie na najbardziej znaną osobistość (nie mylić z najlepszym DJ'em). Ja rozumiem można o tym poinformować, ale wczoraj jakoś tak po południu równo na każdym kanale się pojawiły filmiki z pseudo-filozoficznym przesłaniem jak bardzo chcemy waszych głosów bo przecież to one wyznaczają pozycję w świecie muzyki klubowej <3333
Jak już coś, to "nazaretański"
Ale racja, głosowanie to tylko i wyłącznie konkurs popularności. Głosuję tylko temu, żeby mieć choćby złudną nadzieję, że może inni ogarnięci nie zostaną obojętni i mój głos pomoże zwalczyć falę bezmózgowia.
I oni na serio myślą, że pierwsza dziesiątka to jakiś panteon muzyki elektronicznej, didżejski piedestał. Było to widać choćby na Ultra, jak prowadząca się podniecała podczas wywiadu z Hardwellem "jezusmaria Hardwell, byłeś szósty, jesteś taki wspaniały(...)!!1"

DJ 1: Wolfgang Gartner
DJ 2: Porter Robinson
DJ 3: Knife Party
DJ 4: Pegboard Nerds
DJ 5: Gregori Klosman (tu się trochę napaliłem, bo mogłem dać Dillona Francisa, albo Madeona - ale to dopiero po fakcie mi się przypomniało)
Bonus DJ: Deadmau5
__________________

Last edited by Ziko; 21-07-2013 at 15:15.
Ziko jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Ziko za ten post: