4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-07-2013, 13:41   #12
kosmus4
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jul 2006
Miasto: Wyrzysk
Wiek: 33
Postów: 186
Tematów: 36
Podziękowań: 67
THX'ów: 474
Imię: Tomasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 3 (+)
kosmus4 3
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

Sylwester 2009/2010 roku...
Wiadomo zrobiliśmy sobie libacje już od 16 u kumpla w domu bo jego rodzice pojechali na jakąś potańcówkę, każdy przyniósł coś do jedzenia no i wiadomo do picia Kumpel grał z dobrze znanego programu Virtual DJ i w pewnym momencie dobrze już wstawiony Łukasz potracił nogą kable od komputera i wyrwał gniazdko w pokoju Bartka, ten wkurzony myślał że nie będzie już muzyki bo nie ma innego gniazka w pokoju. Załamany Bartek poszedł do sąsiadki (HOT 30 ;p) pytając się czy pożyczy nam przedłużacz, ona śmiało się zgodziła ale pod warunkiem że będzie mogła wpaść na imprezę. Śmiało ją wpuściliśmy i impreza szła dalej. O godzinie 23:50 poszliśmy na nasz wspaniały Rynek w Wyrzysku i bawiliśmy się przy muzyce lokalnego "DJ", o 1:00 poszliśmy do domu Bartka i dalej się alkoholizowaliśmy, razem z sąsiadką Tak może do 4 się bawiliśmy. Wiecie jak się skończyła impreza? Wylądowałem u sąsiadki i obudziłem się w jej łóżku. Otwierając oczy miałem już ładnie śniadanie i piwo na kaca EPIC Nowy Rok
__________________
kosmus4 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali kosmus4 za ten post: