4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-07-2013, 21:41   #8
naughty86
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Jul 2013
Miasto: Rudnik
Wiek: 37
Postów: 1
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks' : 50 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
naughty86 1
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

Skoro Bilet na Sunrise Festival to moze opowiem śmieszna i zwariowaną sytuację z Sunrise Festival 2011 Gdy na parkingu bawiliśmy się z bratem pod sceną brat wpadł na świetny pomysł, żebym podczas seta Jochena Millera wbiegł na scene wiedział dobrze ze jestem strasznym świrem i tak też zrobiłem wbiegłem za konsoletę objąłem na chwile Jochena i niestety ale ochrona mnie ściągała i wyprowadziła tyłem i musiałem opuścić festival Plusem jest to ze jako jeden z nielicznych widziałem scene od backstage'u i fajnie ze ktoś to uwiecznił takze zapraszam do oglądania od 30 sekundy
!!! Przynajmniej jest co wspominać Poznije jak tak stałem zahaczyła mnie pewna para około 30stki i zaprosiła na after party do nich do jakiegoś domu wiec ochoczo pojechałem taryfą z nimi Willa odwalona 2 bmw pod domem kryty basen no i alkohol zaczęliśmy pic ( było juz jasno) po czym dziwnie zaczął przygadywac ten koles do mnie jaki to ładny jestem i w ogóle wiec odrazu wyczaiłem za prawdopodobnie jest BI wiec zadzwonilem po wstawionego brata który tez dojechał taryfą hehe na dodatek z góry zeszedł jakis kark i juz wogole pomyślałem zeby mnie czasem ine związali wiec po cichaczu wyszedłem na zewnatrz z drinkiem i uciekłem schowalem sie w krzakach i zadzwonilem do brata niech tez ucieka bo tam jest "groźnie" :D i ze mogą mu coś jeszcze zrobić. No ale wszystko dobrze się skonczyło koło godz 9 rano datarlismy do centrum na mieszkanie i poszlismy sapc hehe
naughty86 jest offline  
naughty86 dostał 50 podziękowań za ten post.