4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-07-2013, 19:21   #3
1q1q1q
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 25 Mar 2011
Miasto: gdansk
Wiek: 36
Postów: 4
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 5
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1 (+)
1q1q1q 1
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

Jakis czas temu koszystajac z wolnej chaty postanowilem zrobic ,,mała ,, posiadowe dla znajomych , szybko sie okazalo ze wiadomosc sie rozeszła i zamiast 8 osob bylo 19 :/ a ze chata nie wielka to juz naprawde tloczno bylo! Starzy w tym czasie byli 150km dalej u ciotki , twierdzili ze wróca za 2 dni ale znam ich na tyle ze wiem iz lubia robic niespodzianki i wracac niezapowiedzianie szybciej ! A wiec trzeba bylo sie zabezpieczyc na szczescie mam kuzyna na ktorego wiedzialem ze moge liczyc jak by sie starzy chcieli szybciej pojawic! Dla pewnosci napisałem mu smsa o tresci ,, Siema stary zrobił mi sie mega melanz na chacie ludzie przyszlo prawie 3razy wiecej niz powinno szkoda tylko ze Ciebie nie ma , pamietaj zeby dac znac jak by sie matce zachcialo wracac szybciej pozdro ,, po czym wziałem wyslij , mama i poszło :/ od*****em kwas tygodnia niesamowity Na szczescie rodzice juz byli po kilku piwach wiec wrócic nie mogli taka sytuacja

Last edited by 1q1q1q; 17-07-2013 at 19:26.
1q1q1q jest offline  
1q1q1q dostał 4 podziękowań za ten post.