4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opolskie [ZAMKNIĘTY] Muzyczna Wyspa (Bierdzany)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-07-2013, 10:01   #8
dawido92
..:: true Member ::..
  
 
dawido92's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Oct 2009
Miasto: Opole
Wiek: 31
Postów: 294
Tematów: 25
Podziękowań: 791
THX'ów: 285
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 1 (+)
dawido92 1
Odp: Bora Bora (Zawadzkie)

BYŁEM NA OTWARCIU NO I SZCZERZE.. Klub nie jest ani duży ani mały. Jest taki akurat. Dużym plusem jest 6 barów. Jak na ten klub to na prawdę sporo. Kolejek zero ! Oczywiście papierosami nie śmierdziałem kolejny plus. Może cukierkowo-ledowo jak pisze kolega wyżej, ale wystrój pasuje do nazwy.
Mi się osobiście podoba. Gdy zagrali intro na przywitanie to po prostu poczułem klimat Azteki <3 !!! Przy wejściu znajduje się jeden z barów i kilka boksów też spory plus. Na pewno spodoba się to tym, którzy chcą przyjść się pobawić i tez porozmawiać w spokoju bo jak wiadomo w boksach na salach trzeba do siebie się trochę powydzierać ;D Spory problem mogą sprawiać schody, które trzeba pokonać aby dostać się na obie sale, szczególnie tym, co przychodzą pobawić się na bogato %%% :D Są one dosyć wąskie. To może jedyny taki mankamencik, który akurat mi nie przeszkadza.
Z tego co mi wiadomo klub posiada również 2 VIP ROOM'y, które można wynająć. W jednym akurat przebywali wczoraj jacyś prezesi :D Starsi panowie xD Fajnie to wyglądało jak taki, no już siwy starszy pan przyszedł na salę techno popatrzeć jak się bawią ludzie i posłuchać muzyki. Brakowało jeszcze tego by wbił na parkiet i trochę potańczył hahah ;D
Tyle na temat. Na pewno się tam zjawię bo raptem 5km do klubu :D


Z KOLEI TU COŚ Z SOBOTY:

Last edited by dawido92; 14-07-2013 at 22:34.
dawido92 jest offline   Reply With Quote