4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-06-2013, 23:48   #127
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Dla Ciebie słabo dla innego super. Słuchajcie. Myślicie, że agencja zmieniając wizerunek o 180 stopni liczy na ściągnięcie tych samych osób co w 2012 albo w 2005? Przecież zdają sobie sprawę z tego, że inna muzyka, inni dj, inny target audience.

Nie zaczynajmy od nowa tego tematu. Dla Ciebie na jedno kopyto, dla mnie nie. Mówcie głośno, róbcie co chcecie, ale i tak to nic nie da? Więc czy jest sens zatruwać sobie i nam życie? Ja mogę machnąć ręką, ale kto inny będzie na moim miejscu, którego w****i po raz kolejny jakaś wypowiedź albo o Robercie M jak kolega wyżej, albo o Rihannie. Coś co jest popularne nie musi być od razu komercyjne. Trochę chyba o Guettcie się naczytaliście za dużo artykułów. Hawtin też jest popularny, ale nikt nie pisze o komercji.

Kolejna sprawa, z tymi scenami i klimatem. To jet kolejny przejaw przyzwyczajenia, a nie dopasowania. Argument, bo tak było od zawsze, albo bo był od początku z drugiej strony ja uważam za żenujący. Co do electro house'u... tu nie ma gwiazd jak Bieber, w które wlało się miliardy dolarów i zrobiło międzynarodową gwiazdę, ten gatunek sam o to walczył i producenci, a że teraz jest na to moda? Co ja poradzę, czy będzie modny czy nie, nadal go będę słuchał, tak jak słucham liquid drumnbass, który nigdy nie by szczególnie popularny i nie przestane nawet gdy takowym się stanie.


@silv7r, dla Ciebie to najprostsze rozwiązanie. Nic nie zmieniać. Nie wiem ile razy to pisałem, że gdyby wszystko było git, nikt by tego nie zmieniał. To info posiadam od MDT. Więc proszę Cię, nie zachowuj się jak dziecko z tymi docinkami, bo Ameryki nie odkryłeś pisząc to co miało miesce do tej pory. Co do Roberta M i dni komercyjne (a nie klubowe) i z głosowaniem na esce... to o te wymysły mi chodziło. Jeśli masz się wypowiadać to wypowiadaj się o tym co wiesz, a nie co Ci się wydaje, bo to mało kogo interesuje... to a propos o czym ma być dyskusja na forum.

Kończąc, ''niech zrobią pare dni komercji a później czystą muzykę klubową z artystami co przystało na rangę tego festivalu"

Wydaje mi się, że żyjesz trochę w wyobraźni... bo Sunrise to nie jest wielki międzynarodowy festival. Takich Sunriseów na Świecie są setki i tysiące, o których nie mamy nawet pojęcia. To, że mamy możliwość właśnie posłuchać gwiazd światowego formatu to dzieki właśnie SF i MDT, za co ja im bardzo dziękuję i ich wspieram, ale zdaje sobie sprawę, że nawet tuż za zachodnią granicą jest rocznie około 10 festivalów, które biją Sunrise strasznie. Po za tym jeżeli Axwell, Sebastian Ingrosoo, Fedde Le Grand, Chuckie - to nie artyści na rangę tego festivalu... to jakim cudem są oni na rangę Tomorrowland. Pewnie Schulz albo Orjan byliby odopowiedni do rangi SF...
artis1990 jest offline   Reply With Quote