4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-06-2013, 00:57   #126
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Wybacz Artis, ale kolega ma w pewnym sensie racje. Nsza opinia jest tu najwazniejsza jako klubowiczy. plcimy ne male sumki. Bez nas festivalu by nie bylo. Nasze spostrzezenia maja ogromna role w tym wszystkim. To od nas maja pieniazki na zycie, organizacje calego przedsiemwziecia, agencji. To wszystko tworzy calosc. Kazdy glos jest wazny. Licza sie konstruktywne uwagi. Tez juz pisalem ze dla mnie bzdura festival na jedno kopyto. Zminimalizowanie trance'u na parkingu, gdzie ten gatunek idealnie sie tam wpasowuje klimatem jak house na amfiteatr, gdzie trance byl na SF od poczatku. Argment bo taka moda jest wrecz zenujacy. Nie kazdy czlowiek nie ma cahrakteru i leci gdzie zawieje, sa ludzie z gustem, to wlasnie wierni klubowicze . Dada life na parkingu... house na parkingu. Jak dla mnie slabo to wyglada strasznie. Musieli by parking zabudowac w jakies rtybuny ;p
Mimo wszystko ja tego nie moge przebolec jak wielu innych (co widac) i bede o tym mowil glosno.
ale coz... Trance sie dalej rozwija, wychodzi mnostwo pieknych numerow. Popularnosc znow rosnie. Musi nadgonic te nowe techniki, brzmienie. Mysle, ze MDT nam to jeszcze zrekompensuje w przyszlosci.
Czas wszystko pokaze.

Last edited by Gr3gorr; 20-06-2013 at 01:00.
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote