4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Polityka Polski ?
Wątek: Ciekawe Polityka Polski ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-06-2013, 19:49   #23
jaworek17
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
jaworek17's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Feb 2009
Miasto: B-stok
Wiek: 34
Postów: 430
Tematów: 80
Podziękowań: 54
THX'ów: 569
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
jaworek17 6
Odp: Polityka Polski ?

Witam!

Aż się zdziwiłem kiedy zobaczyłem taki temat na muzycznym forum ale...chwała jego twórcy za to
Przeczytałem ten temat od deski do deski i powiem tak - z niektórymi się zgadzam, z niektórymi mniej, ale ludzie...litości, jak można powiedzieć, że Unia nam cokolwiek dała? To szczyt bezczelności postawić tabliczkę z napisem "Sfinansowano ze środków EFS "Może nawet nie to - to zwykłe ku***two. A skąd niby ta Unia je wzięła? Płacimy poteżną składkę do Unii, a nie wykorzystujemy nawet połowy tego co powinniśmy, jesteśmy w plecy ogromne pieniądze. Ale co tam, stać nas!
Ruszmy głowami, lemingozie prosto można to wytłumaczyć. Z każdej najmniejszej wsi w Polsce wysyłamy podatki do budżetu a następnie stamtąd nasi biedni politycy wysyłają je do Brukseli, po czym w cudowny sposób odmienione, nowe, unijne wracają do nas w jakiejś tam małej części. Majstersztyk. Ludzie, którzy dziś rządzą UE nie wzięli się z nikąd. Niemal wszyscy to "byli" komuniści, maoiści. Zacznijmy ludziom uświadamiać fakty. Od tego trzeba zacząć.

Last edited by jaworek17; 17-06-2013 at 19:50.
jaworek17 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali jaworek17 za ten post: