4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-06-2013, 00:58   #115
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

'i w kolo Macieja'... Sam obrazasz, a wytykasz to mi. Wyrazilem swoja opinie na temat danego gatunku. Dla mnie Electro house, big room, trouse to takie dzisiejsze disco polo wsrod muzyki elektronicznej i tyle. Moze przesadzilem z niektorymi porownaniami, po prostu tak odbieram te gatunki. Co do drugiego tematu, nie cisnij po tysiacach ludzi z tekstami od 'plebsow', 'debili'. W jaki sposob czujesz sie lepszy? Kazdy ma inne poczucie humoru i jak sam wiesz gust. TPT zostalo pozytywnie odebrane nawet wsrod wielu znanych artystow, takich jak chocby aly & Fila, co widac po ich wpisie na FB. Tam chodzi o humor. Miej wiecej dystansu do siebie, bo zachowujesz sie jakby Ci sloma z butow wystawala i jakbys uwazal, ze wiesz wszystko najlepiej. No przepraszam, ale kurde inaczej tego nazwac sie nie da.
Pisze w temacie swoja opinie, jak uwazam, ze byloby lepiej. Koniec, kropka. Nie czytaj jak Cie drazni. Pozdrawiam, wiecej luzu w gaciach, usmiechu w zyciu zycze.
Generalnie jestem zmeczony po pracy, pewnie cos pominalem. Na reszte odpisze jak wstane wypoczety.

Last edited by Gr3gorr; 15-06-2013 at 01:30.
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote