4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-06-2013, 11:02   #107
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Artis, ja tylko wyrazam swoja opinie Wiem, ze w tym roku juz klamka dano temu zapadla. Nie jestem idiota, a takim debilnym postem wlasnie Ty wyraziles swoja frustracje i obraziles mnostwo ludzi przy tym.
wez porownaj ile pracy jest przy tym wolnym, prostackim i nudnym 'trousie' clapclap snare, pierdzacy kick melodyjka, i pierd :D

a przy tym... jak kiedys produkowali

Jestes na tyle fanatykiem, ze chcialbys zeby to opanowalo caly swiat. Nie dasz sobie nic powiedziec. W rozmowie wogole nie sluchasz (czytasz) tylko mowisz. Coz, nie bede z Toba dyskutowal juz wiecej, bo to nie ma najmniejszego sensu. Na obu scenach musi byc ukochany house. (zeby ulatwic dostrzezenie twojej hipokryzji przytocze taka anegdote...)Porownam do sytuacji w piaskownicy. Czesc dzieci bawi sie na polowie lopatka, druga czesc na swojej polowie grabkami. Niekiedy sie zamieniali dla urozmaicenia czasu. Wszystkie swietnie sie bawia. Przychodzi dzien kiedy wlasciciel piaskownicy karze wy**bac wszystkie grabki i wszystkim bawic sie lopatka albo wyjsc. Ty uwazasz, ze lopatka jest najcudowniejsza, a ktos inny ze grabie byly lepsze i nie zmienisz tego na sile. Zauwaz, ze poza pania Monika A na profilu Sf, Toba i Sojka w kolko nikt nie neguje marudzenia wielu ludzi na brak tego gatunku. W kolko wchodzace w d*pke posty zwlaszcza ze strony tej dwojki. Niewygodne posty, ktore byly pisane zostaly pokasowane niestety. Naucz sie kiedys sluchac, zrzucic klapki z oczu. Swiat jest roznorodny, ne tylko jak Ty go postrzegasz. Sorry, ze w taki dosc glupawy sposob proboje Ci wytlumaczyc jak to wyglada z mojego punktu widzenia, ale prosciej sie chyba nie da.

Ja po prostu pisze swoja opinie, jak uwazam, ze byloby lepiej

Last edited by Gr3gorr; 12-06-2013 at 12:39.
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote
Gr3gorr dostał 2 podziękowań za ten post.