4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Klub Vegas Izbica Kujawska
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Klub Vegas Izbica Kujawska
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-06-2013, 19:47   #12
^Mruczy^
..:: Klubowicz ::..
  
 
^Mruczy^'s Avatar
 
Dołączył/a: 16 Nov 2009
Miasto: Turek/Malanów
Wiek: 34
Postów: 1 246
Tematów: 307
Podziękowań: 332
THX'ów: 2 996
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 94 (+)
^Mruczy^ 94
Odwiedź profil ^Mruczy^ na Youtube
Odp: Klub Vegas Izbica Kujawska

Cytat:
Napisał MR Piorun Zobacz post
ogólnie fajna aranżacja wnętrza i na zewnątrz , pomysł z ogródkiem znakomity moim zdaniem , sala dance bez zastrzeżeń ale sala "klubowa" troszkę nie przemyślane... ale przechodząc do sedna potrzebny jest na sali klubowej rezydent z jajami , który ma pojęcie o muzyce , ogólnie lepiej bawiłem się na sali dance mimo iż na co dzień nie słucham tego typu muzyki , na "klubowej" schemat każdej imprezy wygląda tak samo , troszkę nowości a potem klimaty retro czyli po prostu tzw. vixy przydałby się temu rezydentowi ktoś z dłuższym stażem , który pogłębił by jego wiedzę na temat muzyki klubowej
Mogłeś wypić to ostatnie kamikadze i iść zamiast Hakana grać :D

Co do tematu wystrój klubu na plus, ogarnięta ochrona, żadnego szkła na parkiecie, a jeśli jest to babcia zapindala ze szczotą i sprząta (szacun), muzycznie do co małej sale jak pisze mój przyjaciel Piorun rezydent z jajami, i nagłośnienie. Moje kino w domu lepiej gra Co do dużej sali danceowe pipidówy, niektóre utworki grane po kilka razy w przeciągu nocy...

Klub na minus. Więcej tam nie jade.
__________________

Last edited by ^Mruczy^; 04-06-2013 at 19:47.
^Mruczy^ jest offline   Reply With Quote