4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-05-2013, 23:45   #92
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Gregor, to nie ja decyduje, ani Ty. Tak na prawdę nie mamy wiedzy ile osób by ściągnął Rayel czy Bolier, bo tego po prostu nie wiemy i gadanie NA BANK, albo NA PEWNO nie uważam za argument. Ja, szczerze bym nie zmieniał, bo mogłem się w 100% poświęcić amfiteatrowi i koło ch mi latała druga scena. W tym roku natomiast będę miał latanie od jednej do drugiej strony.

Pisałem to nie raz, napiszę kolejny... Gdyby wszystko było w porządku, niczego by nie zmieniali. Uwierz. Tylko idiota by to zmieniał, więc coś musi być na rzeczy i chyba Ci trance'owi gracze, który grali dotychczas jakoś nie są takimi magnesami. Czy hrs czy showtek ściągną więcej? Tego również nie wiemy, przekonamy się w Kołobrzegu, a jeżeli by impreza się dobrze nie sprzedawała i organizatorzy mieliby już ból zębów, to pewnie by się zdecydowali na odwołanie imprezy, bo to nie jest wycieczka 30km do klubu, tylko spore inwestycje każdego z klubowiczów. Kto wie jak za rok będzie Sunrise wyglądał? Może powrócą? Może będzie podział house/electro house... kto wie?
artis1990 jest offline   Reply With Quote
artis1990 dostał 2 podziękowań za ten post.