4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dj Synchro // ODRZUCONO
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-05-2013, 19:06   #7
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: Dj Synchro // OCZEKUJE

No wiesz, każda opinia jest istotna czy to potencjalnego dj'a czy potencjalnego klubowicza, na całokształt oceny danego dja/artysty składa się wiele czynników, ja zwracam większą uwagę na technikę (ot poprostu skrzywienie "zawodowe"), ale nie mniej istotna jest ocena artystyczna która oczywiście jest brana pod uwagę.


Wszelkie przykłady "pompowania" staramy się niwelować, co jakiś czas konsekwentnie kilka osób traciło rangi z różnych względów, jest też kilka tabliczek przyznanych przez samą "górę" dlaczego i jak? Nie wiem, razem z Woncky'm można powiedzieć rozliczamy nasze podwórko, więc może się zdarzyć że ktoś powiedzmy niepowołany ma tą rangę, ale takie pretensje można zgłaszać do władz forum które zakazały pompowania widać niezbyt konsekwentnie, druga sprawa to że wszystkie sylwetki powędrowały do innego działu więc i my moderatorzy dj zone nie mamy możliwości ingerencji co się tam dzieje, wszyscy userzy decydują o przyznaniu rangi, nasze słowo jest jakby podsumowaniem opinii użytkowników, ale jeśli takowych brak to ciężko jakoś przedstawiać argumenty za czy też przeciw.

Regulamin dj/rezydent obliguje osoby z rangą do udziału w życiu forum (głownie dj zone), przedstawianiu opinii o rekrutach, pomocy itd. Widać że zainteresowanie tym jest zerowe ale co będzie z tym dalej to nie wiem, dział jest w trakcie modernizacji i może się okazać że ta ranga zniknie lub zmieni swój status, ciężko mi teraz coś powiedzieć bo sam nie wiem jak to się dalej potoczy.

Jasne że chodzi by promować ludzi zdolnych i zajaranych tym maksymalnie, ale też takich którzy działają w tym światku i dają sobą wyraz i swoją muzyką na imprezach, a nie tylko w domowym zaciszu, tak już jest na fb wszyscy ambitni i co rusz na tablicy coraz bardziej ambitne brzmienia, a na imprezie puszczają disco polo - ale co zrobić, wszystkich nie da się prześwietlić i być na każdej imprezie kogoś z rangą bo to bez sensu.

Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie, tak czy siak dzięki za zainteresowanie tematem!

Pozdros!
greg_ jest offline  
greg_ dostał 4 podziękowań za ten post.