4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-05-2013, 23:50   #55
Hawiros
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Sep 2010
Miasto: Białystok
Wiek: 35
Postów: 206
Tematów: 14
Podziękowań: 648
THX'ów: 27
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Hawiros 3
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał Abakus Zobacz post
Bardzo dobry line-up jak na nasze polskie warunki.


Ach tak, bo nie ma tręsu i tylko tręs jest jedyną opcją muzyczną.
Ty tak twierdzisz, ja twierdze że warto uszanować tych którzy Sunrise odwiedzali właśnie ze względu na trance, a nie zupełnie ich olać.

Cytat:
Napisał kozaktm Zobacz post
Doszlismy do czasow gdzie nie chodzi o muzyke a o wykonawcow..
Wszystko sie sprzedalo zatem. Nawet moj ulubiony spozywczak, bo powiekszyl oferte o alkohole..
Najwiecej szczekaja ci, co wgl nie byli na jakimkolwiek wydarzeniu!
Line-up ch^jowy ze względu na ignorancje sympatyków trance - którzy tworzyli trzon tej imprezy - warto zerknąć na filmiki SF z 2003. Miałem okazje być na SF 2010 i 2011 - te lata powoli potwierdzały nurt w którym kierunku ta impreza zaczyna zmierzać. Nie spodziewałem sie jednak że to co wympromowali zwyczajnie zabiją zwykłą chciwością, skokiem na kase bo jak to inaczej nazwać. Zawsze były zachowane proporcje między pompkami na house, a pływakami na trance, klubowicz mógł się odnaleźć w różnych odpowiednich dla niego klimatach na różnych scenach, każdy więc miał coś dla siebie. A tak stając na parkingu czy Amfi - masz wszystko na jedno kopyto idać dalej za cytowanym przykładem - ten sam rodzaj alkoholu w sklepie, a stare dobre trunki poszły do lamusa - wraz z nimi na pewno odejdą stali klienci - oferta powiększona o nowe alkohole, zupełnie pomijając stare dobre i sprawdzone - pora udać sie do sklepu obok, znaleźć inny festiwal. I nie mów mi że chodzi o wykonawców. Sponsor Eska, set Puotka, obecność medialnych twarzy z TV w zeszłym roku - to wszystko leci w komercje... teraz jeszcze próbują naśladować Tommorowland który jak wiadomo jest w zupełnie innym klimacie, tylko ciekawe czy tak podany kotlet będzie strawny, skoro pomija sie tych odbiorców którzy tworzyli historie tego festiwalu
__________________

Last edited by Hawiros; 12-05-2013 at 23:52.
Hawiros jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Hawiros za ten post: