4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-05-2013, 20:51   #52
Dan Slenders
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dan Slenders's Avatar
 
Dołączył/a: 30 May 2009
Miasto: Kutno/Łódź
Wiek: 32
Postów: 4 898
Tematów: 195
Podziękowań: 10 641
THX'ów: 4 110
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 47
Plusów: 56 (+)
Dan Slenders 56
Odwiedź profil Dan Slenders na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał Komaro Zobacz post
Nie piszcie w kółko to samo bo to się robi nudne naprawdę. Już chyba każdy o tym wie, że Trance się tylko liczy a reszta to gówno i powinny być festival tylko z trance i tym "prawidzwym" i 12h upliftu i pure trance non stop do użygu.
Stary, nie popadaj w takie skrajności. Tutaj nikt, dosłownie nikt kto jest za Trance'm na SF nie mówił, że ma być on wyłącznie Trance'owy, tylko żeby się on wogóle znalazł. No chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale wszelkie dane temu przeczą
Poza tym jak można uważać, że Trance jest nudny i nie mówić tego samego o big room'ach, to ja nie łapie. Jakby na to nie patrzeć to i tu i tu schematem trąci, że o podobnych dźwiękach nie wspomnę, więc gdzie logika?
W takich eventach trzeba się nauczyć znajdować złoty środek. Tak robią na Zachodzie i jakoś to sie telepie. A u nas wszystko w stronę kasy się ciągnie.
Choć przy tej publice... Ciekaw jestem, ile osób na SF słuchając seta kogoś mniej rozpromowanego zastanawia się, co to jest za koleś
Bo nie oszukujmy się, że są tam sami ogarnięci w muzyce klubowej ludzie, bo w to nie uwierzę

To już koniec moich dywagacji w tym temacie, bo mnie nie dotyczy, co chciałem powiedzieć, powiedziałem.
__________________
Dan Slenders jest offline   Reply With Quote
Dan Slenders dostał 4 podziękowań za ten post.