4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-05-2013, 17:06   #47
Dan Slenders
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dan Slenders's Avatar
 
Dołączył/a: 30 May 2009
Miasto: Kutno/Łódź
Wiek: 32
Postów: 4 898
Tematów: 195
Podziękowań: 10 641
THX'ów: 4 110
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 47
Plusów: 56 (+)
Dan Slenders 56
Odwiedź profil Dan Slenders na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

W całej tej aferze z Trance chodzi o to, że niektórym w głowie sie nie mieści (w tym mnie), że gatunek sięgający swoimi korzeniami tak dalego (że tzw. za przeproszeniem big room jest jak świeżo poczęty zarodek przy 40 letnim doświadczonym i mądrym chłopie) został pominięty CAŁKOWICIE na największym event'cie w Polsce. Co prawda większość tego, co się dzieje teraz w tym gatunku woła o pomstę do nieba, to jednak są tak zwane przebłyski w tym całym szambie i jak ktoś chce, to je dostrzeże. Maciek wyżej podał przykład, w którym jest mowa o brakach we frekwencji przy Trance'owcach na parkingu, ale ja pragnąłbym zauważyć, że oni z tym gatunkiem mają ostatnio tak wiele wspólnego jak Tiesto z prawdziwym electro
Jeśli o Tiesto mowa, to rozumiem głosy porównujące big room do pompek, ale jednak z pewnym zastrzeżeniem. Otóż moim zdaniem pompka to wyżej wspomniany Tiesto i jego ostatni remix dla Showtek'ów , a big room to oryginał tego kawałka. Jak sie ma słuch, nie trudno zauważyć różnice.

Poza tym ja osobiście wymieniłbym połowę big room'owego LU, żeby chociaż przez godzinę lub dwie zobaczyć ATB i Gartnera.
__________________
Dan Slenders jest offline   Reply With Quote
Dan Slenders dostał 3 podziękowań za ten post.