4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-05-2013, 14:28   #46
_Maciek
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Nov 2008
Miasto: Stalowa Wola
Wiek: 31
Postów: 6 308
Tematów: 295
Podziękowań: 29 127
THX'ów: 5 880
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 42
Plusów: 56 (+)
_Maciek 56
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał Angelo Zobacz post
Jeśli ktoś chce zaliczyć tylko jeden event w te wakacje, to odradzam Sunrise. Line'up jest przeciętny. Moim zdaniem Audioriver zdecydowanie bije na głowe Line'Up Sunrise
Lubie Cie Angelo ale pitolisz głupoty
Zamierzam w tym roku zaliczyc tylko jeden event w wakacje tak jak i w tamtym i jest to Sunrise, w tamtym roku było wyśmienicie, a moim zdaniem w tym roku line up jest lepszy, bez pseudotrance'owcow jak Allure czy Dash Berlin.

Cytat:
Napisał Gulcza$ Zobacz post
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Forum zakazało dodawania tzw. "pompek" do działu mp3 i generalnie chce z tym walczyć, a tymczasem najbardziej promowanym polskim eventem na Forum jest właśnie niejaki Sunrise... Logiki tu brak, no ale co zrobić.

Nie bardzo rozumiem, ktory z artystow tegorocznego line-up'u gra pompki.
Skoro Fedde Le Grand, Dada Life czy Ingrosso graja pompki to w takim razie rownie dobrze mozna by przy nich postawic Funkwella, Slaybacka, Taito czy C-boola.

Cytat:
Napisał kellrez Zobacz post
Do mnie line up nie przemawia : P

Frekwencja dopisze, mogę się założyć.
I takie posty mi sie podobaja, nie podoba sie line-up ? nie jade, ale tez nie marudze przez 2 miesiace jakie to mdt jest ujowe:/
ktorys z uzytkownikow na fb napisał ze powinny walczyc o trance jak o krzyz pod pałacem prezedyneckim .
Przerazaja mnie Ci psychofani trance'u(a w wiekszosci pseudotrance'u, no bo by przeciez chcieli wielkiego trance'owca Dasha Berlin i innych tego typu)


Ja tam bede sie bawił wysmienicie przy wszystkich electro/big roomach
Dodatkowo moja ambitniejsza strona muzyczna jest tech house, wiec bede sie bujał przy Crazibizie, Prok & Fitch, Franky Rizardo, Federico Scavo i przy Marku Knightcie

Moje zdanie jest takie ze MDT idzie w dobra strona, spadła im frekwencja na parkingu wiec zmieniaja koncepcje.
Jak ktos nie wierzy to nie sobie zobaczy zdjecia, jakie pustki były na Ashley'u Wallbridge, Wezz'ie Devallu, Gareth'ie Emery i innych gdy w tym czasie w amfiteatrze grali Bingo Players, Dimitri Vegas, FLG, Chuckie.


Prawda jest taka ze mamy mało liczacych sie festiwali w Polsce, co drugi event jest odwolywany, wiec cieszmy sie ze mamy:
Sunrise, Mayday, Audioriver, Electrocity, bo jak widac na przestrzeni ostatnich lat tylko te festiwale potrafia zgromadzic tlumy.
_Maciek jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali _Maciek za ten post: