4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-04-2013, 19:06   #82
Mlecyk
..:: true Member ::..
  
 
Mlecyk's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jan 2012
Miasto: Radom
Wiek: 34
Postów: 758
Tematów: 30
Podziękowań: 777
THX'ów: 1 000
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 2
Imię: Adrian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Mlecyk 3
Odp: Jak opanować dziewczyne gdy w klubie podrywa innego

Cytat:
Napisał aylee Zobacz post
O proszę, jak to kolega ładnie ubrał w słowa W sumie zależy, z jaką kobietą facet ma do czynienia. Grunt to trafić na taką, której się w głowie nie poprzewraca od tych wszystkich dobrych rzeczy, które ją spotykają. Prawda, oboje muszą się starać, bo bez tego uczucie zanika. A miłość z jednej strony raczej sensu nie ma...
Z jaką kobietą do czynienia by nie miał to zawsze owa kobieta musi wiedzieć że czymś sobie na to zasłużyła. Myślę ze oboje powinni siebie na wzajem "zdobywać". Chyba na tym to polega... każdy ma swoją teorię...

Swoją dziewczynę która robi takie rzeczy zawinąłbym do auta i odstawił do domu.Wolałbym nie ryzykować sytuacji w której ona znika z owym typem po czym za jakiś czas mam jazdę z jej rodzicami,bo jakby nie było i w jakim wieku by dziewczyna nie była to jednak facet jest za nią odpowiedzialny.

W Andrzejki byłem na Protectorze Wola Krzysztoporska.Pojechaliśmy w 5 osób. 4 chłopaków 23-17lat i jedna 20latka. (prawdziwe ciacho) Bawiła się z nami,potem z jakimś chłopaczkiem przypominającym wyglądem dziewczynę po czym z nim zniknęła.Kilkaset ludzi w klubie,tyle samo aut na parkingu.Nas 4 gości a panna zginęła,tel nie odbiera.Przeczesaliśmy cały lokal i auta przed klubem.Okazało się że siedzieli sobie w kąciku w klubie.Dostała zjeby.Od tamtej pory nie zabieram jej nigdzie mimo że to tylko koleżanka i powiedziałem wprost: "przez Twoje gówniarskie zachowanie nie zamierzam w razie czego mieć Cię na sumieniu,nie potrafisz się zachować to siedzisz w domu" Koniec tematu.Jeżeli pragnie przygód niech jedzie z Psiapsiółami a nie z facetem.
Mlecyk jest offline   Reply With Quote
Mlecyk dostał 5 podziękowań za ten post.