4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Awaria forum (27-28 kwietnia) - wyjaśnienie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-04-2013, 05:28   #30
Avatat
..:: junior Member ::..
  
 
Avatat's Avatar
 
Dołączył/a: 30 May 2010
Miasto: -
Postów: 98
Tematów: 16
Podziękowań: 121
THX'ów: 141
Imię: Bartosz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Avatat 3
Odwiedź profil Avatat na Facebook Odwiedź profil Avatat na Youtube Odwiedź profil Avatat na Mixcloud
Odp: Awaria forum (27-28 kwietnia) - wyjaśnienie

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Początek awarii miał miejsce w sobotę około godziny 12:30 i głównie był spowodowany fatalną postawą ovh.pl, czyli naszej serwerowni.

zablokowany został nasz serwer i zostaliśmy zobowiązani do wprowadzenia niezbędnych poprawek na dysku
OVH nic nie blokuje. Nie obchodzi ich czy orzecie dysk zbędnymi operacjami, czy macie błędy na dysku. Jako, że macie serwer dedykowany - to Wy się wszystkim martwicie.

Błażej, jak osoba mająca jedną stronkę może mieć pojęcie o rozwiązaniach i administracji profesjonalnej? Ale.. Może wiesz lepiej niż osoba opiekująca się kilkudziesięcioma maszynami

Nie wiem co robią z pieniędzmi z rejestracji. Nie wiem co robią z pieniędzmi z reklam. Wiem, że jest to lider na rynku i na pewno nie są to małe pieniądze. Koszt opłacenia Kimsufi to w tym przypadku 150-200zł. Gdzie idzie reszta pieniędzy to nie mam pojęcia, nie chcę gdybać..

Michał, można prosić więcej szczegółowych informacji na PW? Ciekawi mnie o co tak naprawdę chodziło. Może pora zastanowić się nad zmianą administratora?

Cahoot Freaks, przeczytaj i przemyśl moje wypowiedzi raz jeszcze i się zastanów, kto opowiada tutaj głupoty
__________________

Last edited by Avatat; 29-04-2013 at 05:29.
Avatat jest offline  
Avatat dostał 2 podziękowań za ten post.