4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-03-2013, 21:24   #8
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Ale o co chodzi? Gdzie ja obrażam 'bez opamiętania pisiorów i katoli'? Po co odbijasz piłeczkę w drugą stronę, ja uważam, że i PiS, i PO to takie samo zło, idąc dalej - wszystkie główne partie. Naprawdę nie zawsze krytykowanie PiSu = popieranie PO i obrażanie 'katoli'. Nie utożsamiam się szczególnie z kościołem katolickim, ale w Boga wierzę, mimo to oglądałem skecz Limo (których jestem wielkim fanem, swoi ludzie z mojej okolicy) i nie widziałem w nim nic obraźliwego. Do wiary mam dystans, do wielu pochodnych spraw także, kabaretowe żarty z księży często są na poziomie i nie widzę tam zbyt obraźliwych zagrywek, choć nie oglądałem wszystkich i być może - niektórzy sobie przesadzają. Nie wiem.

W kwestii antykomora - prawda, skazali, co było paranoją i hańbą dla wystarczająco skompromitowanego organu sprawiedliwości, na szczęście sąd któreś tam instancji uchylił wyrok i chłop ostatecznie nie poszedł za kraty.
W kwestii papieża - dlaczego nie pozwoliłbyś sobie na takie żarty? Rozumiem odrażające prostackie szydzenie na poziomie Wykop.pl i fejsbukowych fanpejdży prowadzonych przez anonimowych gimbusów cwanych tylko za monitorem, ale w tym przypadku w Limo zażartowano na poziomie, dystansu człowieku

Szkoda, że myślisz w tak ograniczony sposób, że jak nie odbieram ze świętą obrazą paru żartów o Benedykcie XVI, to popieram Donaldinho. Nie, gardzę tym rudym... No, który w normalnym kraju już dawno by wisiał albo odstrzelono go by gdzieś na ciemnym rogu za traktowanie swojej ojczyzny w taki sposób, ale gardzę również cynicznym karłem z tabletem, ale bez prawa jazdy i konta w banku. Pozdrawiam!
MikePetersky jest offline  
Użytk. którzy podziękowali MikePetersky za ten post: