4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2013, 16:18   #5
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

A PiS nadal myśli, że jest prawicową partią odnoszącą się do katolickich wartości XD Oczywiście cebulackie pseudo-katolickie łatwe do manipulowania jednostki to wciąż łykają :D Już sama nazwa tej partii to ponury żart, która nawiązuje do słów z Biblii, że tak religijnie i konserwatywnie, ło matko

Populistyczna zagrywka, żeby wszyscy myśleli, jak to PiS stoi na straży moralności i dobrego smaku Niestety prawdziwy katolik uzna to za kabaret (sic!), bo dystans to ważny atrybut Moja babcia na przykład jest głęboko wierząca, ogląda Trwam sporadycznie (ale dla relacji z mszy), jednak gdy w kabarecie nabijają się z księży i żartują na poziomie z kościoła, to się śmieje i to jest dla mnie wzór wierzącej osoby Sam wierzę w Boga, a nie kościół, kapliczki, obrazki i posągi, ale to już takie luźne dogadywanie ode mnie nie związane z tematem
MikePetersky jest offline  
MikePetersky dostał 4 podziękowań za ten post.