4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013: ujawnia pierwsze nazwiska
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-03-2013, 09:33   #93
SiaraPawel
..:: Member ::..
  
 
SiaraPawel's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Przemyśl
Postów: 100
Tematów: 9
Podziękowań: 30
THX'ów: 141
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
SiaraPawel 4
Odwiedź profil SiaraPawel na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013: ujawnia pierwsze nazwiska

Cytat:
Napisał RabbitKiller Zobacz post
DJ_SunQues to samo moge powiedziec o was ze nie potraficie bawic sie przy innym gatunku nie rozumiecie go i nie czujecie
swoim twierdzeniem zaprzeczasz odwrotnemu...

fan muzyki house powie, że nie potrafisz sie bawić przy muzyce house..
..... muzyki trance powie... ze nie potrafisz..... przy muzyce trance.....
..... techno powie... ze nie potrafisz..... przy muzyce techno.....

i tak w kółko... więc raz, że sunrise trzymał swój klimat kilka lat temu to jedna rzecz. Dwa, że często bywała muzyka trance. Trzy, że powinni dodać wiele gatunków bo na sunrise nie jeżdżą tylko ludzie z "gatunku house" (nie żeby tutaj obraża kogoś tylko stwierdzam, ze nie każdy słucha tego rodzaju muzyki). Cztery - dlaczego frekwencja jest mniejsza na sunrise niż kilka lat temu?. Pięć - nie bez przyczyny kris jeździ i zachęca (do samego Pana Krisa nie mam nic ale nie ukrywajmy faktów..) Sześć - jak już zmieniają i odrzucają trance na ostatnią belkę to sory ale powinni dostosować na takiej masowej imprezie wiele typów muzyki.

Nie bez przyczyny wiele osób kupuje biletu potem sprzedaje bo jest rozczarowana. Ja tam lubię się bawic i szczerze mogę mieć to za przeproszeniem w dupie.. ale lubię wyrazic swoje zdanie od tego jest forum bo gdzie pójde do TVN.. ? blee (taki żarcik).

Ale jeżeli ja jadę z myślą na imprezę, tak jak wiele osób pisało że "teraz liczy się z sunrise tylko zysk" to pierdziele to... no bez przesady.


Wiadome, ze impreza jest "ogólnie" na +, 3dniowa bla bla... nie bede tutaj pisał biografii o sunrise xDD, tylko po prostu drzwi wy&%#^$#% a okna wstawić jest kilka rzeczy, które nie pasuje i takie jest moje osobiste zdanie, aby nie było tutaj, że trafił się koleś, który tylko narzeka :D wariaty

Last edited by SiaraPawel; 05-03-2013 at 09:59.
SiaraPawel jest offline   Reply With Quote