4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-03-2013, 14:40   #1029
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Cytat:
Nie wiem czy ktoś (garstka może) w ciemno kupi sunrise skoro podali kilka nazwisk, po za tym ma być kilka konkurencyjnych projektów w lipcu i sierpniu..
MDT i "w ciemno"? Ehhh. nie wiesz Pan o czym mówisz. Wiesz czego się możesz spodziewać po tych kilku nazwiskach! Wiesz też, jakie sa klimaty i WIESZ TEŻ jakie line upy byly w ubiegłych latach. Jeśli Ty nie kupisz w przedsprzedaży to zrobi to ktoś inny. MDT nie zawodzi Line Upem a wyjątkiem była jedynie forma z roku ubiegłego, gdzie można było mieć lekkie obawy co do SF
Kupno w ciemno w przypadku SF nie wchodzi w grę.

Festiwali w lipcu/sierpniu jest od groma w naszym kraju i cieszę się, ze SF o tym wie zapraszając artystów grających muzykę House i Trance, gdzie innym imprezom towarzyszy Techno, Minima, DNB, Dubstep. Sam wiesz czego słuchasz i przy czym chcesz się pobawić. Lubisz House i Trance oraz klimat Kołobrzegu, jedziesz na Sunrise Festival. Jeśli w grę wchodzi Techno oraz wszelkie porąbane klimaty typu Hardstyle, Schranz, Hard Techno etc to wybierasz Silesia In Love. Drum and Bass czy Dubstep plus Techno? Obowiązkowo Audioriver! House, Progressive, Techno, Trance?Sierpniowy Electrocity!. Są też tacy, którzy uwielbiają cięższe, niszowe granie. Tacy z pewnością wybiorą TAURON w sierpniu, na którym usłyszą Dubstep, Techno, Rap czy inne elektroniczne dźwięki...

Jak do tej pory póki co Audio oraz Sunrise odkrywają karty. Ja nie uważam, że jeśli uwielbiasz House, Electro House czy Trance zostaniesz nabity w butelkę, co potwierdzają pierwsze nazwiska ; ) No ale tak to jest jak się marudzi i zrzędzi. Nie wszyscy artyści muszą być już zaklepani choć jest to całkiem prawdopodobne Znamy już 12 artystów i ja JUŻ WIEM czy chcę jechać na Sunrise czy na Audioriver ! : ) Wybieram tą drugą opcję, ale nie marudzę, że tym sposobem nabije mnie ktoś w butelkę, mimo tego, że Audio podało tylko kilku artystów.

Cytat:
Byłem już 6 razy na sunrise ale po tylu latach odpuszczam sobie po nie ma ciekawych graczy ja cy są np. na balatonie na węgrzech...
Jeszcze ciekawsi są na Tomorrowland w Belgii. Ale tu jest Polska a nie Węgry.
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 5 podziękowań za ten post.