4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013: ujawnia pierwsze nazwiska
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-02-2013, 14:09   #46
Komaro
Banned
  
 
Dołączył/a: 25 Oct 2011
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 6 025
Tematów: 825
Podziękowań: 10 386
THX'ów: 12 246
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Komaro 40
Odp: Sunrise Festival 2013: ujawnia pierwsze nazwiska

Cytat:
Napisał SiaraPawel Zobacz post
przeczytałem to ze 5 razy i nie kumam nic, masło maślane ?.

A mało to jest gatunków trancu? Acid Trance, Ambient Trance, Anthem Trance, Uplifting Trance, Vocal Trance,Tech Trance, Goa Trance, Progressive Trance, Psychedelic Trance, Symphonic, Trance, Neotrance, Hardstyle / Hard Trance, Euro Trance ?

Mało jest przedstawicieli tego typu? Above and Beyond, Adam Nickey, ATB, Armin van Buuren, Blank & Jones, Ferry Corsten, Johan Gielen ,Menno de Jong, Paul, Oakenfold, Paul van Dyk, Rank 1, Robert Miles,S ander van Doorn, Jose Amnesia, Markus Schulz, Ronski Speed ?

Jak byk KRIS podczas występu na Sunrise powiedział, że zapewni i nie chce mi się powtarzać! że obiecuje i postara się zebrać starą ekipę Trancu i zagrać na tegorocznej edycji. Trance zawsze był i powinien być. Tym bardziej to wie sam Kris, że bez tego nie da rady. Przecież wystarczy posłuchać z imprez masowych jak jest puszczany jakiś klasyk co się dzieje z tłumem ludzi - szaleje! wszyscy się cieszą, każdy zadowolony, i na 100procentowym powerze! to wystarczy aby zagrać stary dobry trance (owszem nowego także czemu by nie?)


Wystarczy zobaczyć różnicę przez kilka lat - "dawniej" a "teraz". Widać gołym okiem i uchem, większość osób co była nie raz twierdzi, że to wszystko nie to samo co było kiedyś. Dobra bo zaraz mnie zagryzą, wszystko idzie do przodu. Ale do przodu w jakim sensie? że ma być inna muzyka? puszczana komercja? jestem bardzo ciekaw kto zagra na amfi i tak dalej i tak dalej.. wtedy można będzie dyskutować z parkingu nie jestem zadowolony.
Hh wymieniasz, że SVD robi Trance brawo dla Ciebie. Słuchałeś ostaniego albumu PVD to nie jest Trance. Blank & Jones też juz dawno odeszło A&B też już coś innego robią. Kiedy ty ostatnio słuchałeś coś? xD
Komaro jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Komaro za ten post: