4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Sub MAGNAT pod Behringer MS-40
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-02-2013, 18:20   #3
Marcinkiewicz86
..:: true Member ::..
  
 
Marcinkiewicz86's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2009
Miasto: Poznań
Wiek: 37
Postów: 2 168
Tematów: 9
Podziękowań: 207
THX'ów: 1 974
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Marcinkiewicz86 53
Odp: Sub MAGNAT pod Behringer MS-40

Ja tez podzielam zdanie i to o czym pisze Eunstachy, po pierwsze w tym subwooferze jest tylko jeden filtr odcięcia, najlepiej jak są dwa - dla góry i dółu. Broń Boże nie mogą się nakładać częstotliwości bo wtedy to jedynie zestaw na dyskoteke a nie do produkcji.
Poza tym monitory typu Ms-40 są bardzo słabe i mizerne, nie warto ich kupować i jeszcze do nich subwoofer, przecież same satelitki tez muszą grać na poziomie, dobra panorama itp..Tutj tego nie bedzie, słaba moc 2x20 W..
Jeśli już myślisz o subwoferze to albo KRK RP5 albo Yamaha HS50 i tego typu..
a Behringer to lepiej dołożyć i kupić dobre duże jednostki typu B2030 lub B2031 ewentualnie B1030, używane można kupić do 1000 zł bez problemu.
Natomiast MS40 grają ociężale i przy próbie zwiększenia głośności wszystko zaczyna trzeszczeć, słyszałem je kiedyś, nawet krótko pracowałem..jest to słaby sprzęt

Tutaj masz testy:
Behringer MS40 Test Monitoring

Ocena dostateczna, zadowalająca ale bez rewelacji.
Szkoda gotówki bo za ok 800-900 zł można często znaleźć dużo lepsze duże normalne Behringery używane, które grają zupełnie inaczej i mają większą moc.

Z tym że odpowiadając na pytanie..jakoś to zagra..tylko raczej fajerwerków się nie spodziewaj..będzie to raczej takie tam granie tyle o ile.
Nie wiem też jak chcesz podłączyć MS40? Bo widać że ten subwoofer nastawiony jest na kino domowe i głośniki wraz z amplitunerem - wyjście w postaci terminali a nie RCA chociażby..jest tylko linia wejścia..

Last edited by Marcinkiewicz86; 14-02-2013 at 18:23.
Marcinkiewicz86 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Marcinkiewicz86 za ten post: