4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-02-2013, 09:28   #29
Stolasz
..:: Klubowicz ::..
  
 
Stolasz's Avatar
 
Dołączył/a: 04 May 2008
Miasto: Lublin
Wiek: 34
Postów: 1 215
Tematów: 420
Podziękowań: 1 375
THX'ów: 2 984
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 27
Plusów: 94 (+)
Stolasz 94
Odwiedź profil Stolasz na Facebook Odwiedź profil Stolasz na Soundcloud.com
Odp: SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek

Cytat:
Napisał OPEN Zobacz post
Gdy znasz trackliste do seta przed przesłuchaniem to tak samo jakbyś przed przeczytaniem całej książki znał jej streszczenie.. Pozdrawiam
przepraszam że wtrącę, nie mogłem przejść obojętnie... ale większej bzdury od zdania powyżej to dawno nie słyszałem... jak się jest papiakiem, robi się takie 'sztosikowe' seciki których nikt nie chce słuchać to masz problem, to Ty jesteś dla ludzi a nie oni dla Ciebie i im przecież nie musi się podobać to co zagrasz, śmieszy mnie to jak mówicie jakie to wy nie macie ID, przedpremierki, kosiarki i w ogóle inne sztosiki... przepraszam ale to hoooj nie ID są, to albo masz promo i wpisujesz ID albo grasz track który jest dostępny ogólnie w necie tylko trzeba go sobie poszukasz... ale ktoś taki kto poszuka to i następnym razem też przesłucha Twojego promosa, to są promomixy a nie Twoja cała muzyka, chcesz to miej na dysku podpisane wszystko ID - ID żeby może siostra na kompie Ci nie obczaiła co to... wiele mixów w necie teraz podaje tracklisty i to mówię o DJ'ach którzy coś znaczą w klubowej muzyce i nikt z tego nie robi afery, nawet jak jest tytuł to nic Ci to nie da bo albo nie znajdziesz kawałka albo po prostu jeszcze nie wyszedł, więc ściśnij z tymi swoimi śmiesznymi ID ID ID i idź nagraj seta 4h może sobie ulżysz...
__________________

Last edited by Stolasz; 07-02-2013 at 09:29.
Stolasz jest offline   Reply With Quote
Stolasz dostał 12 podziękowań za ten post.