4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-02-2013, 18:48   #7
lusa
..:: Klubowicz ::..
  
 
lusa's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Apr 2009
Miasto: WMA
Postów: 3 707
Tematów: 216
Podziękowań: 3 150
THX'ów: 3 467
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 185 (+)
lusa 185lusa 185
Odwiedź profil lusa na MySpace Odwiedź profil lusa na Facebook Odwiedź profil lusa na Twitter Odwiedź profil lusa na Youtube Odwiedź profil lusa na Last.fm Odwiedź profil lusa na Soundcloud.com Odwiedź profil lusa na Mixcloud
Odp: SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek

zakaz pompek... ok (może dlatego że takowych nie gram, mniejsza o to), ale z TL'kami przesada

Z jednej strony rozumiem, że łatwiejsza robota dla modów, po spojrzeniu w temat można przecież ocenić czy set jest z muzyką klubową , czy nie... ale w dziale chyba chcemy pokazywać swoje umiejętności a nie tracki, które nam się podobają

Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Jeśłi wrzucam seta i daję niepełną tracklistę, tzn. kilka pozycji formatu ID - ID (nie to, że nie wiem co gram ale.... np. stworzyłem kawałek i nie wiem jak go nazwę :D), to... też łamię regulamin?

Nie mniej jednak propsy za próby zmian... parę lat temu rzeczywiście ten dział się spełniał i można było liczyć na sensowny komentarz pod tematem, którego analiza pomagała ogarnąć tajniki miksowania nawet na głupim VDJu :D
Obyście tylko w porę zareagowali, gdyby wprowadzone zmiany przynosiły efekt odwrotny
__________________

Last edited by lusa; 04-02-2013 at 18:50.
lusa jest offline   Reply With Quote
lusa dostał 4 podziękowań za ten post.