4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Electik Music Festival - 20 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-02-2013, 11:58   #12
Christoph'86
..:Music Maniac:..
  
 
Christoph'86's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2009
Miasto: Turek / Kalisz
Wiek: 37
Postów: 7 911
Tematów: 754
Podziękowań: 58 656
THX'ów: 11 006
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 135
Imię: Krzysztof
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 105
Plusów: 950 (+)
Christoph'86 950
Christoph'86 950
Odwiedź profil Christoph'86 na Youtube
Odp: Electik Music Festival - 15 biletów do zgarnięcia!

Cytat:
Napisał asarte Zobacz post
Podoba mi się ten konkursik moje uzasadnienie dlaczego to ja powinnam wygrać wejściówkę- po pierwsze: bardzo grzecznie proszę :D drugie i najważniejsze jestem wielka fanką PvD oraz imprez w Arenie - niepowtarzalny klimat, akustyka i widowisko. Po drugie na event wybierają się same znajome mordeczki - nie może zabraknąć i mnie, będzie okazja do napicia się piwka z plastikowego kubka - jak za czasów studenckich :D po trzecie ostatni raz byłam na evencie rok temu. Był to co prawda listopad, ale mamy już 2013, więc minimalnie zaokrąglam Po czwarte za kilka miesięcy zostanę dobrą żoną i skończą się eventy i evenciki (tutaj akurat skrzyżowałam palce ), Po piąte, nigdy nie walczyłam i walczyć nie będę ze swoim wrodzonym uzależnieniem od muzyki. Muzyczna uczta na Electik, pozwoliłaby mi na jakiś czas się nasycić. No i na koniec dodam, że razem ze swoimi przyjaciólkami musze zatańczyc do samego końca także proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Wasze propozycje wysyłajcie na adres [email protected].
Wyślij to na maila
Christoph'86 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Christoph'86 za ten post: