4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jakie naglosnienie do auta?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-01-2013, 20:56   #10
Przem@S
..:: true Member ::..
  
 
Przem@S's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2011
Miasto: Słupsk
Wiek: 41
Postów: 287
Tematów: 40
Podziękowań: 227
THX'ów: 331
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 19
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 17 (+)
Przem@S 17
Odp: Jakie naglosnienie do auta?

Cytat:
Napisał lifty Zobacz post
na to wyglada ; ) ale dostalem je za free wiec nie szkodzi.. sprzedam je i zawsze te pare gorszy doloze do budzetu



1) ok , jest tam jeszcze miejsce gdzie zamontowane sa standardowe glosniki. Zmienic, zostawic, odlaczyc?
2) jakies propozycje? : )
3) jaki zestaw odseparowany moglbys mi polecic?

jaki wzmacniacz mozecie mi polecic? ; )

narazie chyba tyle , mam nadzieje ze starczy mi na wzmacniacz bo na sub jak narazie napewno nie..





ciekawa propozycja ; ) dzieki !



tak wlasnie zrobie : ) heh ja az tyle nie wydam, przynajmniej nie w tej polowie roku ; ) chce to zrobic w miare fajnie a z czasem jesli sie cos zaoszczedzi wiadomo - bede podkrecal : D

dzieki za odpowiedzi panowie , juz powoli zaczynam ogarniac temat ; )
1. wywalić i włozyc nowe
2. ja u siebie mam takie i moge polecic PowerBass S-6c jedwab tw. Kurier 0zł Wrocław (2922007325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale mozesz jeszcze wybierac
Głośniki u-dimension EL COMP 6 klasa PREMIUM Opole (2928619760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
HELIX BLUE 62C - WYMARZONA MUZYKA I KURIER GRATIS (2929618244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Hertz DSK 165.3 Dystanse MDF i kurierek GRATIS (2920773994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Głośniki Powerbass L-60Cx / 165mm Wysylka Gratis (2876867461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
te drozsze to lepsze
i pamietaj ze koniecznie musza byc dystanse mdf zadne plastikowe
dobrze jak bys dystanse mial juz przy wygluszaniu drzwi

wzmacniacz : ile ludzi tyle opini , szukaj cos ze starej serii sony XM , alpiny v12 , rockforda itp... zadnych magnatów

i pamietaj o grubych dobrych przewodach zasilajacych , beda bezpieczenstwem dla ciebie ze sie nie spalisz oraz ze sprzet bedzie mial odpowiedni prad
Przem@S jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Przem@S za ten post: