4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jakie naglosnienie do auta?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-01-2013, 23:29   #9
lifty
..:: true Member ::..
  
 
lifty's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Dec 2008
Miasto: NL
Wiek: 33
Postów: 1 295
Tematów: 147
Podziękowań: 1 051
THX'ów: 1 666
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 5 (+)
lifty 5
Odp: Jakie naglosnienie do auta?

Cytat:
Napisał MicheLLo Zobacz post
głośnik 4-drożny hahaaaaa :D
nie no spoko, reasumując jak kolega wyżej napisał - głośników w samochodzie nie masz
na to wyglada ; ) ale dostalem je za free wiec nie szkodzi.. sprzedam je i zawsze te pare gorszy doloze do budzetu

Cytat:
Napisał MicheLLo Zobacz post
1) głośników na półkę z tyłu się nie daje
2) tak daj 16-tki zamiast 13cm
3) zamiast osobno tweetery, kup zestaw odseparowany
4) wygłusz drzwi przednie, tweetery zamontuj tak by się krzyżował dźwięk mniej więcej przy Tobie jak siedzisz w aucie, np w słupkach i dobrze wyreguluj. To tak czysto teoretycznie i bez zagłebiania się w temat.
5) do tyłu nie dawaj głośników - szkoda pieniędzy

Jak to zrobisz - będziesz zadowolony, podepniesz to pod wzmacniacz (ok.300zł) będizesz bardziej zadowolony, dokupisz sub i 2-wzmacniacz, będziesz wniebowzięty.

na zrobienie przodu czyli to co opisałem do puntu 4) potrzebujesz jakieś 500zł z kablami ale bez wzmacniacza.
1) ok , jest tam jeszcze miejsce gdzie zamontowane sa standardowe glosniki. Zmienic, zostawic, odlaczyc?
2) jakies propozycje? : )
3) jaki zestaw odseparowany moglbys mi polecic?

jaki wzmacniacz mozecie mi polecic? ; )

narazie chyba tyle , mam nadzieje ze starczy mi na wzmacniacz bo na sub jak narazie napewno nie..



ciekawa propozycja ; ) dzieki !

Cytat:
Napisał Przem@S Zobacz post
Po włożeniu głośników 16 np.takich jak kolega wyzej podal w przednie drzwi wygłuszone
i podpinajac to pod wzmacniacz bedziesz zdziwiony ze graja 100% lepiej nie te twoje buszmeny
Szukaj klijenta na to co masz i kup to co ci doradzamy.

Ja skladając sprzet do auta tez chciałem wydac mało , a wyszło z 2,5k :p
tak wlasnie zrobie : ) heh ja az tyle nie wydam, przynajmniej nie w tej polowie roku ; ) chce to zrobic w miare fajnie a z czasem jesli sie cos zaoszczedzi wiadomo - bede podkrecal : D

dzieki za odpowiedzi panowie , juz powoli zaczynam ogarniac temat ; )
__________________

Last edited by lifty; 13-01-2013 at 23:30.
lifty jest offline