4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura PES 2013 vs. Fifa 13 - odwieczny Dylemat - Opinie Graczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-01-2013, 11:03   #29
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: PES 2013 vs. Fifa 13 - ODWIECZNY DYLEMAT - OPINIE GRACZY

Ja nie chcę tu porównywać obydwóch serii, bo w PES-a grałem ostatni raz w 2006 roku (??) także nie mam jak się odnieść. Mogę stwierdzić tylko że w tamtych czasach PES był nie do pobicia.

Ale chcę powiedzieć o poziomie trudności w fifie bo już któryś raz słyszę czy też czytam że gra ta do najtrudniejszych nie należy. Fakt, kiedyś tak było że grało się 1 gwiazdkowym zespołem to na "klasie światowej" wygrywało się z zespołem mającym 5 gwiazdek. Wiadomo że to było nienormalne, nielogiczne. Teraz jest na odwrót. dla mnie wygrać mecz 5 gwiazdkowym zespołem z jakimś średniakiem jest strasznie ciężko. [mówię o najwyższym poziomie trudności]. A jeśli gra się już 5 gwiazdek przeciw 5 gwiazdkom to minimum 5 bramek w plecy musi być. Przy czym zauważyłem że twórcy fify troszkę przedobrzyli z niektórymi elementami. Grając CR, na sprincie zauważyłem, że biegnie tak samo szybko jak obrońcy o umiejętnościach 65/70 (??). Sprawdźcie to. Atut sprintu poszczególnych zawodników na najwyższym poziomie trudności po prostu znika. Tak wygląda to z mojego punktu widzenia. Być może jestem jeszcze zbyt słaby w tej grze. No ale kumple ze studiów podzielają mój pogląd na ten temat. Poziom trudności zdecydowanie się podniósł. A gdy jeszcze wszystkie ustawienia zmieni się na ręczne to już w ogóle zaczyna się bajka.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote