4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-01-2013, 17:21   #8
Noa1993
..:: senior Member ::..
  
 
Noa1993's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Strzelin
Wiek: 30
Postów: 139
Tematów: 11
Podziękowań: 83
THX'ów: 43
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Noa1993 1
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance

Cytat:
Napisał Stevenson Zobacz post
Dobra, pora na małe wyjaśnienie. To tak jak pisał Barti tracklista pisana pod siebie. Co roku o tej porze nagrywam seta składającego się z najciekawszych kawałków (to moje subiektywne zdanie), stąd też jest ten czy tamten producent.
Set z założenia w ogóle nie miał trafić w to miejsce gdzie jest aktualnie, pojawił się najpierw na innych stronach, a później tutaj Wczoraj Dreamview napisał mi, że set się spodobał i zapytał czy wyraziłbym zgodę na zaprezentowanie go szerszemu gronu. Na co jak widać się zgodziłem.
Od razu chciałbym uprzedzić wszystkich, że nie lubię typowego, cukierkowatego NuStyle'u a'la Headhunterz i kilku innych, których wymienił m.in Noa1993 stąd też tracklista jest jaka jest. Fanom prawdziwego hardu powinno przypasować.

No ok ok. Cukierki cukierkami, lecz tworząc set powinieneś to również uwzględnić bo to tez jakaś tam odmiana hardstylu jest. Ale tak poza tym set jest wyje**ny Mi się podoba Fausto rządzi :D
Noa1993 jest offline   Reply With Quote