4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Miss Club Poland 2012 - Oficjalny Videoklip oraz wyniki
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-12-2012, 20:19   #14
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: Miss Club Poland 2012 - Oficjalny Videoklip oraz wyniki

Cytat:
Napisał dolsky Zobacz post
Świetna sprawa, kobiety przepiękne !!!

PS: Ma ktoś tracklistę tego 25 minutowego filmiku ?
Typowej tracklisty nie da się zrobić, bo to jest mój mix, gdzie tworzyłem mashupy specjalnie do tego mixu.
Pełna wersja tego mixu:
ALEX RED MASHUP MIX vol. 1
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Mogę jedynie udostępnić listę artystów, którzy są w tym mixie:
Moguai - Dave Ramone - Martin Solveig - DJ Nejtrino & DJ Stranger - Elvis Presley - Black Eyed Peas - Calvin Harris feat. Ne-Yo - Far East Movement - Purple Project - Jerry Ropero - Denis The Menace - Komodo vs. Robbie Riviera - Roxy Control (Alex Red Mashup Mix) - Junior Jack - Mike Newman - Muzzaik - Dabruck & Klein - Madonna - Christopher S - Crew 7 - Slick Individuals - Jerry Ropero - Zuccherro - Mike Newman - Hoxton Hores - 666 - Ludvig Holm - Filip Janven - Alexandra Prince - Vova Baggage - Beyonce - Adele - Phil Fuldner - Bon Garcon - DJ Baur - LMFAO - Booty Luv - Global Dj's - Kay & Stoxx - Mary G. - Black Project - Fly Project - Chuckie - Tom Jones - Alex Menco - MC Hammer - James Brown - Slin Project - Bon Jovi - Lykke Li - Black Eyed Peas - OTZ - DJ Wise & Dj Kobe - Prodigy - Fedde Le Grand - 2 Unlimited - Real 2 Real - Shik - Botz & Flydrums - Queen - Gulie Placencia - Ida Corr - Rich - Mark Knight - Will.I.Am feat Eva Simmons
__________________
ALEX RED jest offline   Reply With Quote
ALEX RED dostał 3 podziękowań za ten post.